Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vissza fog írni?

Vissza fog írni?

Figyelt kérdés
Egyik nap elkezdtem az éjjel nappal Budapestből beszélni az egyik szereplővel (lány,de nevet nem mondok mert sokan nem bírják és nem akarok hallgatni az utálkozásokat) nagyon aranyos és válaszol is de nem csak 1 szavas válaszokat ad hanem tényleg normálisan tudok vele beszélni,vissza is követett,tegnap is beszéltem vele és írta hogy "amikor csak tudok úgyis visszairok🥰" tegnap elérhető volt este de nem nézte meg és kicsit félek hogy nem fogunk többet beszélni, bár mondjuk tegnap forgatáson volt szóval lehet azért nem volt ideje de nem tudom

2022. aug. 12. 13:11
 1/2 anonim válasza:
Szerintem, hogyha bármilyen kommunikáció elindult köztetetek, akkor ez folytatódni fog, feltéve, hogy komolyan is gondolja.
2022. aug. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem igazad van,azt írta amúgy hogy aranyosnak tűnök
2022. aug. 12. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!