Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm nem ír...

A legjobb barátnőm nem ír vissza. Sokszor csinálja ezt. Vajon haragszik? Vagy nem tud írni? Tudnátok segíteni? Kérlek normális válaszokat irjatok!

Figyelt kérdés
2016. júl. 27. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Az agyára mész, túl sokszor háborgatod lényegtelen apróságokkal. Én legalábbis az ilyeneknek nem îrok vissza mindig, csak kb. minden ötödik megnyilvánulásukra. Normális, jelentéssel bíró dolgokra reagálok, de mikor 2 órán belül 10 hülye üzenetet kapok ugyanarról az ostoba témáról... akkor inkább nem szólok semmit,mert rápirítani nem szeretnék, hogy túlpörgött.


De a legjobb barátnődnél nyugodtan kérdezz rá, azért vagytok barátnők. Kalkuláld bele azt is, hogy lehet sértő lesz számodra a válasz, de akkor se vágd be a durcit, inkább örülj, hogy őszinte volt veled és így módodban áll javítani azon, ami zavarja őt.

2016. júl. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segitséged !
2016. júl. 27. 13:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem vesztetek össze mostanság nem volt semmilyen szóváltás vagy feszültség köztetek akkor lehet csak sok a dolga,közbe jött vmi ami miatt nem ír.



Én legjobb barátnőm is furán kezdett viselkedni,viszont vele volt több össze zörrenésünk és arra vezettem vissza,hogy biztos azért. Rákérdeztem azért mi az oka,hogy nem ír,vagy csak smilekkal lájk kézzel reagál,nem keres. Mondta nagyon maga alatt van,mert most túl sok minden hárult rá stb,egyedül szeretne lenni és most mindenkivel ilyen lekoptatós.


Szóval kérdezz rá te is :)

2016. júl. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2016. júl. 28. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!