Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnőm rendszeresen váltogat...

Barátnőm rendszeresen váltogatja a partnereit, félek összeszed valamit. Mit tanácsoljak neki?

Figyelt kérdés

40 éves barátnőm pár havonta előáll a 'na nagy ő' szöveggel aztán szakítanak. És 1-2 hónapos kapcsolatokban megszakítással védekezik mert ők már családot is terveznek. Aztán alap dolgokon elcsúszik a kapcsolat. Szerintem sohasem működött, csak ő látott mindent rózsaszín felhőben.

Múltkor véletlenul láttam egy listáját amin fel volt írva a volt pasijai listája akikkel lefeküdt. Kb 30 név volt rajta. Elegge meglepődtem, mert több 5 év körüli kapcsolata is volt, gyereke is van, tehát a köztes időkben igencsak belehúzott. Az elmúlt években meg már hát pár havonta.


Mit tanácsoljak neki? Úgy gondolom, a védekezés hiánya mellett az is gond, hogy minden pasiban az igazit látja azonnal, reménytelenül szerelmes típus.



2016. szept. 28. 13:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
A qvák már csak ilyenek, ha ő nem tart semmitől, akkor miért te félj?
2016. szept. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem tartozik rád, ne te aggódj ilyeneken helyette, megvan neked a magad baja v dolga... vagy nincs?
2016. szept. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Amúgy 40 évesen a 30 nem is sok...

ha 18éves korában kezdte pl, azóta eltelt 22 év, 22/18= 1,22 partnert jelent évente átlagosan....

az sok? Szerintem nem.

2016. szept. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hullámokban jönnek a pasik mert 3 db 5 éves kapcsolata is volt. A köztes időben meg hetente/havonta. Így nézve már sok.

Nekem panaszkodja ki magát és kér tanácsot. Ezért kérdezem miket mondjak neki.

2016. szept. 28. 13:45
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kizartnak tartom, hogy egy no ilyen listát vezetne, pláne hogy feltuntetne rajta, hogy azok az exei és még elől is hagyná.

Amúgy meg az ő doga, ha akar, akkor naponta kettővel fekszik össze

2016. szept. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
40 éves felnőtt nő, ő eltudja dönteni hogy mit akar kivel fekszik össze stb..ha meg elkapna valamit gondja baja...
2016. szept. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Egy 40 éves nő, aki egyedülálló, azzal fekszik le akivel akar, és annyival amennyivel akar.
2016. szept. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezt kb így mond el neki.
2016. szept. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

A bajom az, hogy előadja az igazi dumát, 1 hónap után már csak megszakítással védekeznek és utána én vígasztalom amikor összetörik a lelkét. Engem sem érdekelne, de jó barátnők vagyunk gyerekkorunktól fogva, mindenben egymás lelki társai voltunk és eddig jó hatással voltam rá, láthatóan fejlődött és már nem csak a rosszfiúkat keresi, ezért szeretnék tenni érte többet is.


A listát pedig a gyereke vette elő a szekrényből mikor játékokat kivett és úgy került a kezembe. Nem vezeti, csak mondta egyszer felírta ennyi.

2016. szept. 28. 14:47
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja. Mert az hihető, hogy az amúgy se létező szerető listát a gyerek játékai között tartja, a kölök meg "nézd Kati néni, anyu erre írta fel, hogy kivel volt" felkiáltással a kezedbe nyomja.
2016. szept. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!