Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van jelentősége ha pontban...

Van jelentősége ha pontban 0:00 kor írok születésnapi köszöntőt? Ekkor írjak neki vagy majd csak aznap este?

Figyelt kérdés
Van egy kiszemelt fiú aki nagyon tetszik, de ő nem tud róla, hogy én mit gondolok.
2022. aug. 17. 08:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha 0:00-kor írsz, akkor tudni fogja, hogy előre megírtad, és vártad a percet, amikor elküldheted.
2022. aug. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van jelentősége. Ha nekem valaki (aki mondjuk csak egy ismerős, tehát nem anyám pl) pontban éjfélkor írna, azt gondolnám, hogy természetesen ez direkt volt, nem véletlen, s márpedig ha direkt volt, akkor valamiért fontos lehetek neki.
2022. aug. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Én minden barátomnak általában 0:00-kor szoktam születésnapi köszöntőt írni, kivétel ha nagyritkán elfelejtem vagy ha elalszom. :D De amúgy az elsőnek igaza van, ha pontban akkor írsz, akkor tudni fogja, hogy előre megírtad, és vártad a percet, amikor elküldheted. Most ezt te döntsd el, hogy ezt így te akarod vagy nem. Mert ha ezt így megírod neki, akkor ebből már sejthető, hogy ő bejön neked. Ez egy jó módja annak, hogy adj egy jelet, hogy ő nem közömbös számodra.
2022. aug. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen kapcsolatban vagytok. Mi barátokkal például direkt azon versengünk (persze csak poénból), ki az, aki először köszönt fel és direkt virrasztunk éjfélig. Ha egy vadidegen vagy olyan, akit csak látásból ismerek írna rám 00:01-kor, az nekem ijesztő lenne.
2022. aug. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmit nem jelentene, szerintem nem ér annyit, hogy ne aludd ki magad.
2022. aug. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kicsit furának tartanám. Barátok között oké, bár én még sosem csináltam ilyet. Annyit nekem nem ér az egész. De, ha neked igen , akkor tedd, amit jónak látsz. Alapból, nem tudom, hogy azok emberek honnan tudják, hogy mikor van a születésnapom, akiknek nem én mondom el, de az, hogy még pontbon éjfélkor írjanak, hát... :D.
2022. aug. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tedd meg, ez egy szuper gondolat: ha figyel, akkor észreveszi a különös időpontot, és érezni fogja a tartalmát:):).
2022. aug. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
26%
Azt jelenti, hogy szeretsz nyalni, mást nem igazán jelent. 😂😂
2022. aug. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!