Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyik barátom azzal piszkál...

Egyik barátom azzal piszkál hogy jöjjek megint össze a haverjával. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Múlt héten fel hívót az exemnek a barátja(nekem is barátom). Először azzal kezdte hogy rég beszéltünk. Meg mi újság. Tökre őrültem neki. Aztán rá tért arra hogy mi van az ex-mel meg hogy hiányzok neki . Ami nem izgatót. Szóba hozta hogy miért mentünk szét.(Amit nem értettem mert azt gondoltam hogy elmondta neki) Mondtam neki hogy nem volt sok közös bennünk meg állandóan féltékeny volt. Meg ha volt valami baja akkor nem nekem mondta el ha nem nekem kellet ki találni hogy mi baja van(ezt egy idő után meg untam)Meg nem érette hogy miért vagyok ki a szüleim válása miatt. Mondta hogy nem volt jó vele? Ezt értetlenül fogadtam. Mondta hogy mindig elvit ide oda ha kértem. Én annyit mondtam hogy egy barát is megcsinálja ezt,meg más kapcsolatok ban. Fél órán keresztül beszélt arról hogy jöjjünk megint össze. Meguntam ezt a beszélgetést és rá nyomtam a telefont. Messengeren is ezzel bombáz.

18L



2022. aug. 17. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Igen, inkább velem kéne összejönnöd^^ :3
2022. aug. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod neki, hogy nem fogsz vele összejönni, mert a szerelem nem így működik. Majd megkéred, hogy hanyagolja ezt a témát. Ha erre nem hajlandó, akkor meg te hanyagold ezt a "barátságot".
2022. aug. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem akarsz, akkor nem akarsz. Állj ki magadért, és mondd meg, hogy nem. Ha nem hallgat rá, nem is érdemli meg a barátsádodat
2022. aug. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!