Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom amikor össze találko...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom amikor össze találkozik az egyik haverjával akkor engem elhanyagol, mintha nem is léteznék. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Amikor ott van az egyik haverja akkor nagyon lekezelő és mintha nem is a pasim lenne.Ilyenkor nem is töröd velem mintha nem is léteznék vagy csak simán szégyel.Volt már hogy meg kérdeztem hogy mikor fog majd az egyik haverjának bemutatni erre azt válaszolta hogy 6hónap múlva amikor meg kérdeztem hogy miért csak annyi idő múlva akkor annyit reagált rá hogy "csak mert" ( 5 hónapja vagyunk együtt, és a pasim ismeri az én barátnőmet).Ez engem nagyon zavar.Chaten meg mindig írja ,hogy szeretlek, hiányzol stb.

Amikor meg csak kettesben vagyunk akkor meg van hogy össze vissza szeretget de van hogy egy kis távolságott tart éppen hogy csak beszélgetünk.

Amikor valaki idegen jönn azt kérek puszit akkor azt mondja hogy "majd ha elmegy mert, szégyenlős vagyok"

18F 19L



2020. júl. 3. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jajj ez a szégyenlősség duma. Én is az voltam, nagyon. Emberek között még megszólalni sem mertem, első barátnőmig olyat, hogy kézen fogva sétálni vagy csókolózni emberek előtt el sem mertem képzelni, de ez olyan dolog ami pont elmúlik kapcsolatban. Nem fog érdekelni ki lát vagy valami és hidd el, minden más ember is pont leszrja mit csináltok. Ez a haveros dolog pedig, tipikusan a legtöbb fiú ezt csinálja a haverjai előtt, volt néha, hogy én is csináltam. Szerintem csak simán nem akar felvállalni, tudom hogy nem ezt akartad olvasni, de más nem jut eszembe
2020. júl. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az a gond hogy nekem is ez jutott eszembe.

De attól köszi a gyors választ.

2020. júl. 3. 17:06
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Figyelj nekem más nem ugrik be erről a viselkedésről. Maximum annyi, hogy haverjai előtt próbálja tettetni a tipikus férfit, hogy ő nem kötődik annyira hozzád és te futsz utána. Ez sem jobb mondjuk.
2020. júl. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát igen

De szerinted kérdezek rá óvatosan vagy hadjam a kérdést?

2020. júl. 3. 17:11
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha zavar, kérdezz rá!

Ha lényegtelennek ítéled meg, inkább engedd el.

2020. júl. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Én is rákérdeznék valami olyasmivel, hogy zavarod e ha ott vagy miközben ő a haverjával lóg. Azt fogja mondani, hogy nem, de akkor mondd neki nyugodtan, hogy pedig eléggé olyan mert folyamatosan ignorál téged olyankor.
2020. júl. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rendben
2020. júl. 3. 17:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha van valami fejlemény írj nyugodtan és megpróbáljuk megoldani
2020. júl. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Okés köszi
2020. júl. 3. 17:19
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
ez nagyon gyerekes és gáz dolog szerintem, még 14 évesen is annak tartom, de a barátod felnőtt ember. mindenképpen beszéld meg vele, hogy nem tudod mire vélni a viselkedését, és hogy ez rosszul esik neked, és ha nem is próbál változtatni, én a helyedben otthagynám.
2020. júl. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!