Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van rá bármilyen mód, hogy a...

Van rá bármilyen mód, hogy a legjobb barátomat elválasszam a barátnőjétől?

Figyelt kérdés
Úgy látom teljesen tönkreteszi őt ez a kapcsolat, de szinte már megszállottja annak a nőnek. Nem is értem miért, túl nagy köztük a korkülönbség (a barátom kb. 20 évvel fiatalabb a barátnőjénél) a személyiségük is egész más, rengeteg köztük a veszekedés is. Ahogy egyébként őt ismerem kb. már másnap simán felszedne valaki mást, mégis megszállottan ragaszkodik ehhez a kapcsolathoz.

2022. aug. 21. 22:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Biztos anyakomplexusos.

Milyen a kapcsolata az anyukájával, milyen gyerekkora volt?

2022. aug. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2%
Irigy 😔
2022. aug. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1. A szüleivel tudomásom szerint jó kapcsolatot ápol. Ami a gyerekkorát illeti, nos az már kevésbé volt harmonikus. Részletekbe nem megyek bele, de egyszer mesélt nekem arról, hogy gyerekkorában érte őt szexuális abúzus.


2. Ha a helyzetet részletekbe menően ismernéd akkor nem írnál olyat, hogy irigy vagyok. Persze tudom azt, hogy a legjobb barát kifejezést sokan elég lazán kezelik és esetleg olyan személyre is rámondják akit talán egy kanál vízben is megfojtanának. Egyébként pont örülnék annak, hogyha olyan hölgyeménnyel lenne kapcsolatban mint amilyenre én is vágyok.

2022. aug. 21. 22:53
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Barátok vagytok, ez a fontos.
2022. aug. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Óvodás szint. Kérdés is. Válaszok is. Vicc kategória.
2022. aug. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
14%
Semmi közöd hozzá, hogy ő kivel és mit csinál.
2022. aug. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Tedd tönkre a kapcsolatukat. Bár remekül működik, úgy látszik túl jól.

Ahhoz, hogy te is jól érezd magad, tönkre kell tenned a legjobb barátod kapcsolatát és jövőjét. Nem baj, majd másnapra kiheveri, mint ahogy azt az emberek szokták egy ilyen esetben. Vagy inkább te hevered ki másnapra a f*sságod.

2022. aug. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
6. Aha csak éppen én kaptam a telefonhívást amikor a barátnője hajnali 3-kor kirakta az utcára.
2022. aug. 21. 23:28
 9/14 A kérdező kommentje:
7. Alapból is volt már több durvább veszekedésük. A nőhöz alig van közöm, ami a barátomat illeti az meg megy a saját feje után, pláne ha nőkről van szó. Egyébként a jövőjét pont hogy nem tönkretenni, hanem megmenteni akarom.
2022. aug. 21. 23:33
 10/14 A kérdező kommentje:

Ja meg ezt még kiegészíteném azzal, hogy ha a kapcsolatuk szétbarmolása lenne a célom akkor nem kellene nagyon megerőltetnem magamat. Ugyanis a barátnője titkon engem keresett meg azzal, hogy segítsek neki szállást találni, hogy különköltözhessen. Tehát tárcán kínálta a lehetőséget. Én azonban ahelyett, hogy segítettem volna, legelőbb a barátomnak szóltam a dologról, majd miután a nő beszólt nekem ezért, diplomatikusan adtam neki egy telefonszámot amivel úgyis tudtam, hogy nem fog semmit se érni, de legalább nem haragítom magamra teljesen.

Hogy miért így jártam el? Mert én nem a barátom kapcsolatát akarom tönkre tenni, (azon sokat nem kellene fáradoznom) én azt akarom hogy lépjen túl azon a nőn, találjon helyette mást.

Én ha konstruktív párkapcsolatban lenne, azt támogatnám, de szerintem a kettejük kapcsolata inkább destruktív neki lelkileg. Eleve ahogy aziránt a nő iránt érez szerintem inkább megszállottság mintsem szerelem. A nő egy hétig kint volt külföldön, azalatt az idő alatt igyekeztem lelki támaszt nyújtani, mert észrevehetően nem jól viselte a nő távollétét még úgyse, hogy mindennap beszéltek telefonon (persze aztán az se jött ki jól, mert pont ekkor sikerült jól összevesznie a barátnője családjával). No meg amikor a barátnőjével beszélek legtöbbször egy eligazítással kezd nekem, hogy mit mondjak, mit ne mondjak, mert egyébként összevissza hazudik neki és nem akarja hogy ez kiderüljön.

2022. aug. 22. 00:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!