Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most haragszik rám?

Most haragszik rám?

Figyelt kérdés
Egyik barátommal(aki lány),múlt héten beszéltem vele,és kérdeztem hogy két nap múlva tudunk-e beszélni,annyit mondott hogy a párjával megy kirándulni.Majd mondtam neki,hogy ha lesz annyi időd,akkor majd beszélünk,halkan beszéltem,és azt hitte hogy kérdeztem tôle valamit,annyit mondtam neki,majd ha alkalmas lesz akkor valamelyik nap beszélünk.Elkoszontunk egymastol es kesz.
2022. aug. 22. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem haragszik csak elhalasztott. Ha nem jelentkezik, akkor lerázott.
2022. aug. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen,ha nem jelentkezik akkor siman lerazott.En inditvanyoztam egy baratnomnek ket napot talalkozni csak az egyikre irt,hogy sajnos nem jo neki a masikat,tobbi napot figyelmen kivul hagyta.Az en esetemben ugy erzem nem vagyok neki prioritas
2022. aug. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!