Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire gáz tiniként, hogy...

Mennyire gáz tiniként, hogy nincs sok barátom?

Figyelt kérdés

Valahogy mostanában ezek a dolgok bántanak nagyon. 16 éves vagyok és még nem volt párkalcsolatom sem, nem csókolóztam és semmi ilyesmi. A körülöttem lévőknek ez mindd megvan. Jó barátságok tökéletes kapcsolat és boldogak. Nekem pedig gyakran mondják miért nem vagyok olyan mint ők. Nem is kell mondanom mennyire szégyellem magam ilyenkor. Én egész nyáron itthon ültem vagy dolgoztam, mások bulizós képeit nézegetve. Van kb 4-5 barátom akikkel meg tudok beszélni elég sok mindent, de nem legjobb barát kategóriába tartoznak. Naponta beszélek kb 2 emberrel. Valamiért nagyon szégyellem ezt. Van mikor rám jön az hogy hú nagyon elmennék bulizni, szívesen össze bújnék valakivel aki szeret és ekkor jön a hatalmas csalódás. A környéken nem tudok normális barátságokat kialakítani mert vagy mesztelen képek vannak róla vagy kétszínek... Nekem pedig ilyen nem nagyon jön be...

Kívülállónak érzem magam így nagyon és az egészet a testemre fogom mivel molettebb alkatom van mint az átlagnak. Nem tudom szerintetek ez mennyire gáz? Mit tehetnék amitől jobb lenne minden?

Nekem csak egy legjobb barátra és egy igaz szerelemre lenne szükségem...

16/L



2022. aug. 22. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Nekem se voltak barátaim az utóbbi 1-2 évben, de mostanában újra összebarátkoztam egy régi barátommal meg szereztem egy újat és tök jól elszórakozunk. Nekem 2 igazi barát bőven elég. Kiskoromban rengeteg barátom volt, de felszínesek mindegyik elhagyott. 16/F
2022. aug. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

Szükséged nincs igaz szerelemre (még) csak vágysz rá, ami teljesen normális és jó. Bár van a baráti körömben olyan pár akik 14 éves koruk óta együtt vannak és irigylésre méltó házasságban élnek, ilyen korban nincs nagyon meg az az érzelmi intelligencia, érettség hogy tényleg mély kapcsolatokat alakítsunk ki másokkal.

Apropó, baráti kör. Suliban inkább haverság mint barátság van, hisz napi 6-7 órán át összezárva igénylik az emberek a szocializációt. Próbáld meg te is így felfogni, és szocializálódni hisz egyértelműen szükséged van rá. Legjobb barátságok is kialakulnak majd valahogy, közös érdeklődési körök és tevékenységek (nálam sport, hobbi) alapján, hozzád hasonló emberekkel. Vannak akik már 16 évesen ismerik a legjobb barátjukat, vannak a magamfélék akik felnőttként, 20 év felett találják meg és alakítják ki ezeket. Valószínűleg te is ez vagy. A szégyenérzet meg a környezeted miatt van, nem magad miatt...

Szocializálódj, ne vedd túl komolyan még az életet, ha zavar hogy molett vagy sportolj és vedd vissza a cukros üdítőket/nasikat, szerelemről nem tudok tanácsot adni neked mert én férfi vagyok :D

2022. aug. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se voltak. Azaz azt hittem hogy vannak, de utólag kiderült, hogy nem azok. Nem gáz.
2022. aug. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el azt, hogy valami gáz vagy nem gáz. Nincs értelme se haszna más életével össze hasonlítgatni a sajátodét, lehet vágyakozni és tervezni a megvalósításukat, de ne akarj mást követni. Sokunkat feltételek között nevelnek, ezért kaphatod azt vissza ,hogy miért nem vagy olyan, mint ők? Tipikus példa erre. A lényeg az, hogy nem kéne semmilyennek sem lenned, jó vagy úgy ahogy vagy, valószínűleg ezt senki sem mondta el neked, különben nem született volna meg ez a kérdés sem.
2022. aug. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Örülj neki. nincsenek barátok, nincs probléma. én egész nyáron itthon ültem a 4 fal között, kb havonta egyszer hagytam el a lakást, és imádtam!!
2022. aug. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

" igaz szerelemre lenne szükségem..."


Tarts inkább macskát, az 1000x jobb

2022. aug. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Elsőnek azt hittem én írtam ezt a posztot... Kivűlálló... Nem véletlenül lett ez a profilnevem hisz én is ez vagyok. Most így este 11 órakkor az ősz kellős közepén itthon űlök a kanapén és gondolkozom hogy miért nem érdeklődnek irántam az emberek. Szinte senki se ír nekem, utóljára egy hónapja kaptam privát üzenetet egy hónapja volt amikor valaki rámírt és nem én rá. 2 naponként előjön az a bizonyos depresszióm amikor megfogalmazódik bennem hogy az életem egy nagy kudarc hogy nincsenek barátaim a szakmámban is béna vagyok de ez másnapra elmúlik és minden megy tovább. Én felváltva szoktam okolni magam és a mai fiatalságot de nagyon úgy tűnik hogy velem van valami gond. De úgy hiszem hogy mi kivűlállók különlegesek vagyunk hiszen van bennünk valami amit a többiek nem tudnak értelmezni !
2022. okt. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!