Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gáz ha szeretnék eltölteni...

Gáz ha szeretnék eltölteni egy kis időt a barátaimmal?

Figyelt kérdés

Barátnőm tegnap kiakadt azon, hogy szeretnék elmenni bulizni a barátaimmal. Vagyis nem a bulin akadt ki, hanem azon, hogy őt nem akarom magammal vinni.

Általában mindig együtt vagyunk. Együtt lakunk, sok időt töltünk együtt ezért néha szeretek nélküle is csinálni dolgokat. Nos az egyik ilyen az, hogy elmegyek iszogatni pár barátommal és ő egyszerűen nem tudja elképzelni, hogy miért csinálom ezt. Szerinte próbálom elszigetelni őt a baráti körömtől.

Ez tényleg ennyire gáz? Vinnem kéne magammal? Egyikünk se szokta magával hozni a barátnőjét...



2022. aug. 31. 07:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
19%
Igazából lányként ez engem is zavarna, és tudod miért? Mert úgy érezném, hogy kihatsz valamiből, vagy nem gondolod annyira jónak a társaságom, hogy a barátaid közé vigyél. Értem én, hogy a pasik is szeretnek csak magukban lenni, de néha igazán vihetnéd a barátnődet is. Szerintem, ha annyira jó a kapcsolatotok, nem gond, hogy ő is ott van. Ha ez mégis problémát okoz, én a csaj helyében elgondolkodnék azon, mennyire tartasz jóbarátnak a szerelmen kívül. Az én baráti köreimben pl. teljesen normális, ha valakik párban jönnek a bulira, sőt akiknek van párja, szerintem nem is jönnének másképp, kivéve, ha az egyikük nem ér rá.
2022. szept. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
*kihagysz
2022. szept. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
41%
11: Te hány éves vagy?
2022. szept. 7. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
13. Miért? Számít ez bármit is? Nőktől nem illik ilyet kérdezni.
2022. szept. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Mert vagy tininek kell lenni, vagy azon a szinten kell állni az általad leírtakhoz. Tekintve hogy anonim fórumon jössz azzal, hogy nőtől nem illik ilyet kérdezni -ergo nem érted a norma lényegét- a hipotetikus barátod feltételezem azért nem vinne magával az ismerősei közé hogy ne járasd le magad.
2022. szept. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt a helyedben inkább értékelném.
2022. szept. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

15. Te meg nem érted a poént.

Ha barátom azért nem vinne el, amit írtál, akkor nem lenne a barátom, ha ezt gondolná rólam. Olyat keresnék, akit kicsit se érdekel, hogy "mivel járatom le magam", vagy mivel nem, mert szeretne és én is őt.

2022. szept. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
49%
Uhh, de furcsa válaszok. Egyáltalán nem gáz, miért is kéne összeragadni? Az én párom is megy, én is megyek, szerintünk ez teljesen normális. Ha úgy van, szoktam is neki mondani, hogy menjen csak, csináljon fiús programot a haverjaival, vagy igyon csak pár sört valakivel. Minek ülnék a nyakára ilyenkor? Én se hívom, ha barátnőzni megyek, eszembe se jut. Nem normális dolog szerintem ennyire rágyógyulni a másikra.
2022. szept. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!