Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 22 éves lányként lehet barátko...

22 éves lányként lehet barátkozni egy teljesen új városban, új közegben, ahol nem ismerek senkit?

Figyelt kérdés

Kaptam egy álláslehetőséget a lakhelyemtől 90km-re. Nem ismerek abban a városban egy árva lelket sem. Azonban ez egy jó lehetőség, mert jobban keresnek, mint itt, ráadásul egy számomra kapóra jövő felnőttképzés is indul a városban. Két dolgot tudnék megvalósítani egyszerre.

Azonban én nagyon kis otthonos vagyok, nagyon szükségem van a családomra, vagy ha nem rájuk, akkor társaságra. Itt egy barátnőm van csak, nem vagyok társasági személy, de jó, ha van akihez szólhatok. De ugye ha elmegyek, akkor a barátnőmmel és a családommal csak neten tarthatom a kapcsolatot, meg amikor hazautazok.

Mennyire nehéz 22 évesen, intro lányként egy tök idegen helyen ismerősöket, esetleg párkapcsolatot szerezni?

A munkaköröm olyan, hogy emberekkel találkozom napi szinten, nem csak a munkatársakkal. Csak félek, hogy nagyon elveszett lennék egyedül, egy idegen helyen.


2022. aug. 31. 09:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hát pl. a munkatársakkal első körben. aztán a szomszédokkal ha nem nyugger környékre költözöl.
2022. aug. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Nincs semmi hobbyd, vagy egyéb (munkán kívüli) érdeklődésed, ami révén új ismerősökre tehetsz szert? Akár csak a futás, vagy utcai workout pályán tornázás, klub, könyvtár, ilyesmi?
2022. aug. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha a munkatársak, illetve majd a képzésen az iskolatársak hívnak társaságba, menj el. Könyvtár, tanfolyam, edzőterem, társasjáték klub, ezt mind próbáld ki! :-)
2022. aug. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szívesen eljárnék “Fanatic Jump ” órákra , de még nem kezdtem, csak szemezgetek vele.
2022. aug. 31. 09:26
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Amúgy annyit hozzátennék, hogy a képzés esti. Nem vagyok benne biztos, hogy lesz a korosztályom, de reménykedek. Meg persze engem nem zavar, 30-as, 40-es jófej emberekkel is ismerkedek. :)

2022. aug. 31. 09:27
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

5: Ha optimistán állsz hozzá, akkor nem lesz nehéz ismerkedni.

És azoknak a 30-40 éveseknek is lehet fiatalabb testvérük, unokatesójuk, barátjuk, rokonuk - akikhez így "eljuthatsz", megismerkedhetsz a képzésen megismert embereken keresztül.

FEl a fejjel! :)

2022. aug. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Próbálom felemelni a fejemet, mert ezt a lehetőséget kár lenne kihagyni, de őszintén bevallom, hogy félek a magánytól.
2022. aug. 31. 09:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet.
2022. aug. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Pont ez a magánytól valü félelem adjon erőt, motivációt, hogy nyiss az emberek felé.
2022. aug. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, legyél nyitott és ne vedd annyira komolyan az ismerkedést, és főleg ne agyalj ezen feleslegesen! Ez a Fanatic jump elég vagány! Új város, próbáld ki magad új helyzetekben! Gondolj úgy erre, mint egy új lehetőségre!
2022. aug. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!