Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek gáz egy 22 éves...

Szerintetek gáz egy 22 éves fiúnak 15 éves lánnyal barátkozni?

Figyelt kérdés
Semmi olyat nem akarunk egymástól.
2019. febr. 21. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Nem. A barátság nem korhatáros dolog. De fontos, hogy a lány legyen olyan értelmi szinten mint te, különben nem fog működni. Vagy fordítva, de nagyon remélem, hogy nem ez a helyzet.
2019. febr. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
22 éves az nem fiú hanem férfi.
2019. febr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor gáz ha te vagy ő annak gondoljátok. Szerintem ez tök normális, miért ne barátkozhatnátok?
2019. febr. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Igen,gáz.

Nincs fiú- lány barátság.

2019. febr. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem az.
2019. febr. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem az. 16 vagyok és van egy nagyon jó barátom, most lett 22. Határozottan nagyon jól kijövünk, egyáltalán nem zavaró a korkülönbség, mély a barátságunk. Egymástól nem akarunk semmit, neki barátnője van én meg abszolúte csak barátként tekintek rá és egyáltalán nem látom, hogy valaha lenne is belőle bármi. Szóval szerintem egyáltalán nem gáz, ameddig minőségi, tartalmas időt tudtok együtt eltölteni.
2019. febr. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!