Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy barátságnál ne legyenek...

Egy barátságnál ne legyenek elvárása az embernek?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom(én fiú vagyok tehát ez egy fiú-lány barátság) akivel már 15 éve ismerjük egymást és voltak olyan idők amikor szinte legjobb barátok voltunk tehát mindent elmondtunk a másiknak. Soha semmi nem volt köztünk. Az elmúlt 1 évben azonban nagyon hanyagolja a barátságot. Tehát 2 havonta, ha vissza ír valamit. Régebben pár órán belül. Ezt szóvá tettem neki erre jött egy sablon szöveg, hogy sok a munka és nincsen ideje. Mondom neki ennyire ne nézzen hülyének, hogy 2 hónapig nem volt ideje megnézni. Erre azt mondta, hogy a barátságunkat ne kezelem úgy mintha egy kapcsolat lenne. Egy barátság an nincsen semmi elvárás. Szerintetek ez igaz?
2022. aug. 31. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Részéről elmúlt az irántad való érdeklődés, engedd el. Barátságok nemcsak keletkezni tudnak, hanem végetérni is. Ha te nem keresed, ő se fog. Ez ennyi volt.
2022. aug. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Erősen meghúzta a határokat, nem túl jó jel. Ez inkább haverság, nem igazán barátság már szerintem.
2022. aug. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem barátság. És mindenkinek arra van ideje amire időt csinál magának. Én 2 emberrel barátkozom, naponta írunk egymással még ha csak 1 üzenetet is írunk minden nap egymásnak az elég, hogy meg maradjunk barátok. Megértem, hogy nincs egész nap idejük ahogy nekem sincs, de azért próbálunk találkozni is gyakran.
2022. aug. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

Dehogynem. Az igényes embereknek vannak elvárásaik a barátaik felé. De nem csak kapni akarnak, hanem adni is.


A szóbanforgó kiscsaj soha nem volt igaz barátod. Nem tesz azért, hogy időt töltsön veled, hanem éli világát, aztán a szemedbe hazudik. Találsz te valódi barátokat is, milliószor különbeket nála.

2022. aug. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%

Ez nem barátság.

Nevetséges

2022. szept. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!