Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért kezdett el kerülni...

Miért kezdett el kerülni ilyen hirtelen?

Figyelt kérdés
Egy fiúbarátommal már 4 éve jóban vagyunk. De amióta újra találkoztunk az egyetemen,mintha direkt kerülne vagy menekülne előlem. Elfordul amikor köszönök neki, nem válaszol az üzeneteimre és a legtöbb közösségi oldalon is kijelölt. Legutóbb 1 hónapja beszéltünk. A beszélgetésünket visszaolvasva nem válaszoltam neki egyáltalán bunkón, sőt még el is viccelődtünk. A nyáron nem találkoztunk, szóval ezért nem értem,hogy ez most miért történik így.

2022. szept. 8. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Megtetszettél neki, de nem tud mit kezdeni az érzéseivel, ezért kerül.

Nem vagy már neki szimpatikus, úgy érzi nem ért veled olyan jól szót.

Valami olyasmi baja lehet, amit te eddig nem vettel észre, ő meg nem jelezte, de épp elég indok neki ahhoz, hogy kerüljön.

Nem tudom.

2022. szept. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

óóóó...pofon egyszerű a szitu. Az egyetemen nagyon sok a jobbnál-jobb friss hús..te már unalmas vagy, a pasinak új kell. Nemsokára megtudod, hogy ki után koslat...(egy darabig) aztán jöhet a következő. Neki már kevés vagy, többre vágyik.


(a fenti duma nem a te sértegetésed akar lenni, hanem mint pasi írom le a tényeket...ilyenkor nem szabad olyan szekér után futni, ami nem akar felvenni..hallgass rám, jobban jársz, -még ha fáj is)


Az evolúció már csak ilyen.

2022. szept. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

még annyit, hogy írod: nyáron nem találkoztunk...hát milyen kapcsolat az ilyen?


...megasztán: legutóbb egy hónapja beszéltünk...


De könyörgöm, dugni mikor akartál? Egy pasinak kell a muff, a beszélgetés kevés.

2022. szept. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sima barátról van szó. Nem barátság extrák kapcsolatról:),
2022. szept. 8. 13:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a nyáron megszokta, hogy te nem vagy, és talált másokat, akikkel eltöltheti az idejét. Nekem is fura, hogy barátok vagytok és egész nyáron nem is találkoztatok, egy hónapja nem beszéltetek. Még az is lehet, hogy történt vele valami, csak te nem tudsz róla.
2022. szept. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
O nem sima baratsagnak gondolta, gondolom szerelmes volt beled, es szeretett volna kozelebb kerulni hozzad, de mivel te friendzoneba tetted, igy letett rolad es inkabb kerul.
2022. szept. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nő és férfi közötti barátság szex nélkül, pláne fiatalok közt, igencsak necces..ott az egyikben a libidó hiánya, vagy a másikban a tesztoszteron hiánya a ludas.

Kedves kérdező! Ez a hajó elment, engedd el.


Ha tetszik, ha nem...

2022. szept. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!