Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Azt hiszem, a régi barátomnak...

Azt hiszem, a régi barátomnak tetszik a legjobb barátnőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az egyik legnagyobb rémálmom, hogy az exem összejön a legjobb barátnőmmel, és most azt hiszem, tényleg elkezdett tetszeni neki. Nagyon furcsán mosolyog rá, miközben rám alig néz, pedig még mindig jó barátok vagyunk. Viszont tudom, hogy a barátnőmnek nem az esete, ráadásul teljesen bele van szerelmesedve egy másik fiúba.


A barátnőm sokkal szebb, és kedvesebb nálam, és szinte semmiben sem hasonlít rám. Ennek a fiúnak egyébként is olyan lányok tetszettek korábban, akikre egyáltalán nem hasonlítok.


Szerintem csak azért volt velem, mert én nagyon szerettem, és neki nincsenek barátai, kilóg az osztályából, mindig máshoz csapódik, és az emberek általában idegesítőnek tartják. Azért lett volna velem, mert nem volt más?


Tudom, hogy ez most két kérdés, de szeretnék mindkettőre választ kapni.


2022. szept. 12. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit akarsz tenni? Azzal jön össze az exed, akivel akar. Ha nem bírod ezt elviselni, akkor dobhatod a barátnődet is.
2022. szept. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy minden lében kanál? Mi közöd van az exed nőügyeihez? Miért nem.hagyod hogy a barátnőd szabadon intézhesse a magánügyeit?
2022. szept. 13. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a legjobb bnod akkor biztos nem jon vele ossze, foleg ha nem is az esete.. exekkel meg jobb megszakitani a kapcsolatot.
2022. szept. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!