Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért írhat vissza későn a lány?

Miért írhat vissza későn a lány?

Figyelt kérdés
Nemrég voltam egészségügyin, ahol összefutottam egy lánnyal és tök jót beszéltünk, viszont nem sokáig mert aztán folytatódott az oktatás. A végén kimentünk, egymásra mosolyogtunk és megkérdezte a nevemet. Kis idő múlva bejelöltem mert azt gondoltam, hogy ebből lehet egy barátság, vagy csak simán beszélhetnénk. Ráírtam, de csak órák múlva ír vissza. Lehet az hogy szimplán nem érdeklem őt? Szerintem abból a pár perces beszélgetésből egy csomó minden kiderült és lenne egy jó pár téma amiről tudnánk beszélni.

2022. szept. 14. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
hát
2022. szept. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Szimplán taktika is lehet a részéről, hogy ne bízd el magad. Vagy csak a teendők közepette így ér rá (attól még, hogy online aktív, nem feltétlen van chatelésre ideje).

Fontosabb a személyes benyomás szerintem, ha akkor bíztatónak tűnt a hozzáállása, ne gondolj egyből a legrosszabbra.

Ha nagyon zavar, kérdezz rá finoman, ne számonkérő stílusban.

2022. szept. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha már most ennyire türelmetlen vagy, az már nagyon nem jó, haver.
2022. szept. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3.

Nem érzem magam türelmetlennek, csak ilyenkor mindig túl gondolom a dolgokat. Meg hát nem tudom... Lehet csak más dolga van és csak én gondolom úgy, hogy nem érdeklem őt.

2022. szept. 14. 19:53
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

Nem gondolod, hogy nem körülötted forog a világ, illetve hogy a lány esetleg nem a telefonján lóg egész nap, és van más dolga is rajtad kívül?


#3-nak is ment a zöld.

2022. szept. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

Hát, egy beszélgetés az égvilágon semmit nem jelent.


HA annyi csajom lenne, ahánnyal jót dumálva eltöltöttük az időt akár pár perctől akár az egész napig, akkor Casanova lennék :D

2022. szept. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

5.

Nyilván nem gondolom úgy hogy körülöttem forog a világ. Csak akkor eléggé érdeklődött irántam meg jót beszéltünk, így nem hagynám veszni ezt a dolgot.

2022. szept. 14. 19:57
 8/12 anonim ***** válasza:

Akkor se nyomulj ennyire, mert ezzel cs3szed el az egészet.

Legyél türelmes, szerinted neki semmi dolga nem lehet egész nap??

2022. szept. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8.

Megpróbálok akkor türelmesebb lenni és nem elkapkodni az egészet. Nyilván van más dolga is, nem is gondoltam hogy nem lehet.

2022. szept. 14. 20:02
 10/12 anonim ***** válasza:
Én simán tiltanalak ha vergődős vagy.
2022. szept. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!