Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Internetes baratsag? Tanacsoka...

Internetes baratsag? Tanacsokat kerek.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mar 6 eve van egy internetes ,, baratom,, vagyis 6 eve interneten ismerkedtunk ossze csak tollem ugy 500 kilometerre lakik. Nem az a hosszu tav viszont meg nem talalkoztunk. 3 evig folyamatosan beszeltunk azutan voltak ilyen fel eves kihagyasok , de valahogy megis mindig vissza kerulunk oda , hogy ujra beszeljunk. Ha fel evig nem beszelunk akkoris ugy tudunk ujra beszelgetest inditani mintha nem is lett volna semmi kimaradas . Erzek egy kotodest iranta mindig megnyugtat ha vele beszelek es erzem ugyanugy azt a kotodest vissza felem. Szoktunk beszelni rola , hogy vajon mennyi ideig fogjuk tartani a kapcsolatot de nem tudom furcsa erzeseim vannak mindig mikor ez szoba jon , valahogy ugy erzem , hogy o az eletem resze . Arra lennek kivancsi , hogy vannak olyan emberek itt akiknek vannak ilyen internetes baratai? Es ha igen hany eve ? Sosem hittem ebbe a tav baratsagba hisz meg nem is talalkoztunk. En lany vagyok 21 eves o fiu 24. ( helyesirasert nem kerek megjegyzest , mivel magyarul irni csak 4 evet tanultam, koszonom)

2022. szept. 16. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább netes ismerős, a barát az nem kicsit túlzás erre. Van egy nekem is, Romániában él, néha beszélünk. Van amikor gyakrabban, van amikor eltűnik úgy mint nálatok és akár fél-1 évig semmi nincs. Úgy 4-5 éve ismerem.


Nem írtad miben kéne tanács, szóval nem tudom pontosan mi volt a kérdés lényege. Addig marad a kapcsolat, míg nem hagyjátok egymást, ameddig az egyik nem unja meg.

2022. szept. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kerdes maga az lenne , hogy vannak mas emberek is akiknek vannak olyan ismerosei , barataik akiket meg nem lattak elobe de joba vannak evek ota . En neveznem baratomnak , mert tenylegesen barmit elmondhatok neki es barmikor szamithatok a segitsegere .
2022. szept. 16. 21:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Bármit elmondhatsz neki, de azért van hogy fél évig nem beszéltek, persze. Nagy barátság, az biztos.


Van nekem is olyan, akivel mindent megoszthatok pedig még nem is találkoztunk, 10+ éve ismerem. De vele minden nap beszélünk azóta is, nincsenek ilyen eltűnések.


Viszont továbbra sem érteni miért fontos ez, ha neked/nektek működik, akkor hajrá.

2022. szept. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell ilyesmi, van sok barat meg haver a kozelembe is
2022. szept. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!