Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire szeretitek a spontàn...

Mennyire szeretitek a spontàn programokat?Milyen esetekben vagytok hajlandóak módosítani?

Figyelt kérdés
Pl.meg volt beszélve egyik baràtnőmmel hogy szombaton elmegyünk a tópartra.Mivel esős volt az idő nem lett belőle semmi.Mondta előzőleg ha nem esik nagyon ebédelhetünk a vàrosba megbeszéljük reggel.Arra nem írt én reggel elterveztem a napomat hogy halat sütök,salàtàt készítek meg takarítok.Ha jelentkezett volna is mar nem felelt volna meg esetleg délutànra de tudom az meg neki nem lett volna jó.Màr nem rezervàlom magam vagy- vagy programokra ha bàr előző nap nem tudjuk konkretizàlni akkor tàrgytalan az egész.Mert nem fogom azzal tölteni a délelőttöt hogy esetleg ràm ír fél tízkor hogy a tizenegy óràs autóbusszal menjünk a tóra.
2022. szept. 18. 11:14
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Azt mondtam neki az elkövetkező két- hàrom hétvége nekem nem lesz jó.Mivel vannak màs terveim nem fogom elkötelezni magam valamire ami nem biztos.Ez utóbbit nem mondtam.
2022. szept. 18. 11:17
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem a spontán programokat, sokkal jobban szoktak elsülni, mint a tervezettek. Nyilván ha aznap valamit csinálnom kell és nem fér bele, akkor nem fér bele, de ha nem annyira fontos amit éppen csinálok akkor bármikor otthagyom és befejezem később.

Szerintem buta és dedós játszma, amit csinálsz, nem tudom miért fáj egyenesen elmondanod a barátnődnek, hogy rosszul esik amikor nem tartja magát a megbeszéltekhez, hogy neked szükséged van tervezésre. Ez nem olyan dolog amit ne lehetne megbeszélni.

2022. szept. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Koszonom a hozzaszolast! Nem erzem dedosnak,ok o lemondta nekem meg nem biztos hogy megfelelok a kovetkezo szombatok tervezek utat,lesz szuletesnap is illetve egyik szombat munka szombat.

Amugy nincs mindig kifogasom a spontan programok ellen egyedul azt nem szeretem ha valaki mindig ugyanazt alkalmazza mert az ugy jon ki leakaszt a szogrol amikor akar.

2022. szept. 18. 11:29
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mivel messze lakom a barátaimtól, muszáj tervezni és nem mondhatja le egy órával előtte, mert addigra már félúton jár a vonat hozzá (megtörtént eset, azóta nem szólok hozzá).
2022. szept. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem. Van dolgom így is épp elég, egyedül is el tudod foglalni magam.
2022. szept. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
4-es igen mert az ido es penz is.Nekem is van hogy felorat utazni kell a kozeli varosba ahol dolgozom is ha talalkozom a baràtaimmal.Jartam mar ugy hogy beszelgettunk es szolt hogy mehetnenk kerdezte a buszomat mondtam elment egy ora mulva lesz a kovetkezo azt mondta akkor uljunk le addig egy padra beszelgetni majd azt mondta 20 perc mulva o nagyon faradt almos elmegy nekem ugyis csak fel orat kell varnom.Megjegyzem neki se tetszett multkor mikor valaki 20 percet megvarakoztatta es el se ment a talalkara.
2022. szept. 18. 11:35
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Dedós dolog az, ha dédelgeted magadban a sérelmeidet valakivel szemben és játszmázol ahelyett, hogy nyíltan a szemébe mondanád, hogy mi bajod van a viselkedésével. A többivel egyetértek, csak a problémamegoldó módszereddel nem.
2022. szept. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Vagy masik szemely uton voltunk o a buszallomastol 2 percre lakik es otthagy meg varom a taxit en joval tavolabb lakok.
2022. szept. 18. 11:39
 9/17 anonim ***** válasza:
89%

De igenis dedós vagy. Felnőtt, értelmes ember rákérdezett volna még amikor a tópartot lemondtátok, hogy az ebéddel mi legyen. Aztán ha azt mondja, hogy nem tudja, akkor szólni kellett volna neki, hogy fixáljátok már le, hogy lesz-e valami, mert te nem tudsz ennyire rugalmas lenni.

A spontán programokkal nekem sincs bajom, de az ilyen lebegtetőseket (ha jó idő lesz ha kedvünk lesz hozzá, ha kutyafüle...) én is utálom. Csak én már rég közöltem ezt mindenkivel, szóval senki nem próbálkozik.

2022. szept. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
8-es abban igazad van a problema megoldo kepesseg nem a legjobb.Legkozelebb legfeljebb megmondom szoljon egy- ket nappal elore biztosan vagy eleve ejtsuk a programot arra a hetvegere ha nem biztos,mert lehet en mast csinalnek vagy szerveznek mas programot.
2022. szept. 18. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!