Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Most vagyok nyolcadikos, 4-5 ben alakult ki nállam az hogy a suliban csendes visszahúzódó legyek. Otthon ennek pont az ellentéte vagyok, közeli barátaimmal a kettő közötti állapotban szoktam lenni. Nem tudom miért alakult ez ki, de máig ezt nem tartottam bajnak mindig volt mindenről véleményem de ezt csak a barátaimmal osztottam meg. Ma az osztályban jellemezni kellet egymás személyiségét majd ki kellet találni kiről van szó, én következtem és az oszt társaim nem igazán tudtak mit mondani és az egyik "barátnőm" azt mondta hogy olyan semleges vagyok. Ez nekem nagyon rosszul esett pedig tudtam hogy igaza van, csak most nyolcadikban kezdtem el vitatkozni és szócsatázni, kiállni azok a dolgok mellett(nyilvánosan) amik számomra fontosak persze ezt az előző években nem volt merszem megtenni. Páran álszentnek neveztek, de inkább nem vették figyelembe amit mondok. Szerintem az általánost teljesen elszurtam nagyon jellemtelennek tűnhetek.

FunFact: A fiú oszt társaimmal még nehezebben tudok beszélni mint a lányokkal szóval velük szinte semmilyen köteléket nem alakítottam ki.



2022. szept. 30. 01:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Teljesen normális hogy ezt érzed. Fiatal vagy még, keresed önmagad. Lehet hogy még nem érted ezt de amikor olyan élethelyzetekbe kerülsz és egyedül kell felállnod egyes helyzeteből megerősödsz. És majd akkor kezdessz el nyitni a világ felé. Középiskolában minden más lesz, azt garantálom.
2022. okt. 1. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!