Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lehet az oka annak, mikor...

Mi lehet az oka annak, mikor az ember egy beszélgetés során nem kap semmilyen reakciót egy mondatára? Akár élőben, akár online.

Figyelt kérdés
Nálam időről-időre előfordul ez, és értetlenül állok az eset előtt. Én mindenkinek aki veszi a fáradtságot a gondolatai megosztására, legalább egy like jelet reagálok.

2022. okt. 7. 09:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni kicsit több konkrétumot. Így csak a saját példámból tudok kiindulni, én például nem igazán szeretem ha elkezd valaki kioktatni, kialakítottam már a saját életemet a hozzá tartozó filozófiával és elégedett vagyok vele. Meg szoktam hallgatni általában mindenkit, akivel beszélgetek, mert bizonyos mértékig szeretek nyitott maradni, utána én is elmondom a véleményem (vagy fordított sorrendben) de ha erre fel az illető nagyon elkezdi erőltetni csak azért is a saját gondolatát, akkor rövidre zárom a beszélgetést.
2022. okt. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ennél mr csak az bunkóbb, amikor valamit kérdezel, rád bámul a barma, de nem szól semmit... És nem, nem magánjellegű turkálós kérdések, hanem teljesen hétköznapi, esetleg téged is értintő dolgok, de nem, csak némázik.
febr. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!