Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok? Ti azt hogy értitek...

Lányok? Ti azt hogy értitek ha a pasinak (nő- férfi barát 36, 34 év) azt mondjátok hogy többet szeretnétek beszélgetni vele, pedig naponta több órát beszélgettek amúgy is? Hiányzok neki stb. Lehet hogy többet szeretne a barátságnál?

Figyelt kérdés

2022. okt. 7. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges!
2022. okt. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Akinek ilyet mondanék, attól én nem barátságot akarnék.
2022. okt. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Naponta több órát? Úristen.
2022. okt. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, általában 2-3 órát beszélünk élőszóban, illtve messengeren is. Jó pasinak tart, de szerintem nem vagyok a zsánere.
2022. okt. 7. 22:34
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Akkor ingyenes pszichológust illetve lelki szemetes ládát lát benned. Az ciki.
2022. okt. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen valójában nincs. Vagy nem tart jó pasinak, vagy a zsánere vagy. Ebben az esetben az utóbbira tippelek.
2022. okt. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de az is lehet, hogy nem erről van szó, csak nincs neki nagyon más, akivel ilyen közeli a kapcsolata és ezért hiányzik neki a több beszélgetés, figyelem. Veled élné ki a szociális igényeit.
2022. okt. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Akkor megpróbálom elkerülni a hölgyet! Már 1 éve beszélünk, de mostanában vettem észre hogy keres folyamatosan. Kerülöm
2022. okt. 7. 22:47
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne tűnj el hirtelen, sokkal tisztább lenne, ha megbeszélnéd vele. Ha csak mostanában érzed rajta a változást, lehet csak épp nehéz időszaka van és mivel te vagy a legjobb barátja, így rád támaszkodna. Mi csak írtunk opciókat a te pár sorod alapján, de nem látunk bele mindenbe.

Ha neked túl sok lenne ennél is több beszélgetés vagy úgy érzed, hogy egyoldalú a dolog és csak lelki szemetesláda vagy, de ő már nem hallgat meg, akkor előbb érdemes lenne elmondani neki ezeket. Azért ha egy éve tart már, akkor gondolom te is kedveled őt és neked is jó, különben nem töltenétek együtt ennyi időt. Aztán ha nem változtat és neked ez így már nem jó, akkor leépítheted a kapcsolatot. De csak úgy egyik napról a másikra ne tűnj el, főleg ne egy év után.

2022. okt. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9-es. De meghallgat, jókat beszélgetünk, bírjuk egymást, csak meglepett hogy neki ez az idő kevés amit együtt töltünk, szóval valahogy kideítem mi a szándéka. Lehet hogy csupán csak barátként tekint rám. Vagy lelki szemetes lennék? Hmm
2022. okt. 8. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!