Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lenne olyan személy keresnék...

Lenne olyan személy keresnék aki szinte minden zegét zúgát ismeri az instagramnak és tudna segíteni nekem?

Figyelt kérdés
Olyan személyt keresnék aki szinte minden zegét zúgát ismeri az instagramnak. Első sorban beállítások terén. A problémám a következő lenne : Szerintem valami beállítás probléma lenne nem látom ki mikor volt utoljára elérhető ha netán valaki tudna segíteni megköszönném (Instagram )

2022. okt. 15. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt hol látni amúgy hogy ki mikor volt elérhető utoljára?
2022. okt. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Privát üzenetekbe jobb felül azon belül rá kattintasz a beszélgetésre és ott írja a neve mellett
2022. okt. 15. 13:50
 3/3 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzá füznék ha újra telepítem az alkamazást látom ki mikor volt elérhető de onnantól fogva mint ha lefagyna ez a rész (pl 30 perce volt elérhető és ez csak növekszik közbe meg már rég elérhető minden személy) v nem tudom és nem frissül csak akkor frissül ha ismét újra telepítem és ezt idegesítő csinálni folyamatosan
2022. okt. 15. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!