Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, mit csinálnátok ha...

Lányok, mit csinálnátok ha megtudnátok egy férfi barátotokról hogy többet érez irántatok mint barátság?

Figyelt kérdés
Kiderülne hogy szexuálisan vonzódik hozzátok, vagy szerelmes is belétek, és abban reménykedik hogy egyszer talán megtörik a jég.

2022. okt. 15. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Életem során 3 férfi barátom volt, mindhárommal ez lett a vége. Nekem nem jöttek be, azért voltak a barát zónában.
2022. okt. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennék vele bunkó meg semmi ilyesmi, de ha részemről nincsen más, csak barátság, akkor igyekeznék a lehető legkevesebb konfliktussal eltávolodni tőle. Nincs értelme hitegetni, hogy lehet majd egyszer lesz valami, ha nem igaz. Az sem játszik, hogy jóban maradunk annak ellenére, hogy tisztázódott, hogy részéről van valami, ami az enyémről nincs, mert számomra kínos lenne ezzel együtt időt tölteni egymással.
2022. okt. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
A legtobb ferfi no baratsag ilyen.. max nem ismerik be. A nok olyan naivak 😅
2022. okt. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
#3 nálam épp ezért feltétel ismerkedésnél, hogy a másiknak ne legyenek ellentétes nemű barátai. A legtöbb esetben nem csak barátságról van szó, hiába tagadják.
2022. okt. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Megelőző lépéseket teszek: nem barátkozom férfiakkal.

Nincsenek ilyen félreértések, nincs az hogy titokban gyűlölnek, mert barátzónába tettem őket, nincs dráma. 10/10 mindenkinek ezt ajánlom.

2022. okt. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

A kettő nem ugyanaz, nagyon nem mindegy.

Én azt tapasztalom (nem állítom, hogy ez mindenkinél így van, csak személyes tapasztalat, meg ezt látom a környezetemben), hogy a férfiak többsége olyan lányokkal barátkozik akiket egyszer minimum megdugna. Ha nem is célzottan, de sok esetben szerintem a lány/nő barátok többsége beleesik az "egyszer megdugnám" kategóriába. Mondom hogy nem mindig. Ugyanakkor szerintem ebbe nem kell többet belelátni mint ami. A legtöbb férfi tudattalanul (szerintem!!) dugnám/nem dugnám kategóriákat "alakít ki".


A szerelem, meg romantikus érzelmek az más téma. Az lehet jó, ha a másik is így érez. Ha nem, akkor távolság.

2022. okt. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utolsó, férfiként mondom hogy ez nagyrészt igaz.


Ha már itt tartunk megkérdezem tőled hogy nálatok nőknél ez miben hasonlít, és miben különbözik?

2022. okt. 15. 23:26
 8/11 anonim ***** válasza:
26%
Ghosting, megalázás, kamuzás, ezeket szokták keverni.
2022. okt. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#6 szerintem azért, hogy akkor is legyen kit dugni, mikor épp szinglik.
2022. okt. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Feltenném magamnak a kérdést: bejön? Benne lennék egy szexkapcsolatban, vállalva, hogy utána szakítunk örökre?


Ha igen, akkor simán összejárnék vele.

2022. okt. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!