Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit csinálnátok ha egy...

Ti mit csinálnátok ha egy régi barátotok akiv4l már egy ideje nem beszéltetek nem köszöntene meg?

Figyelt kérdés

2017. okt. 17. 07:02
 1/9 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem régen nagyon jóban voltak.
2017. okt. 17. 07:09
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha mar elhalványult a barátság nem viselne meg.Az is rossz tud lenni ha valakivel joban voltál és ő ritkitotta a kacsolatot veled és csak ilyen alkalmakkor ir vagy ha összetalakoztok csak akkor beszéltek.De idővel mundent meglehet szokni es elmúlnak a fájó érzések is.Engem olyan nem köszöntött akivel az elmondása szerint jó barátnők vagyunk.Egy evben egyszer képes eljönni hozzám még köszönteni sem.A szemét húzásai utan egy ideig kerül utana ugy viselkedik mintha mi sem történt volna.Es még neki áll feljebb hogy elkezdtem ignorálni.Neki nem vagyok elég fontos és nem tartozom a szűkebb baráti köréhez.Talán ez van a te esetedben is már nem tartja fontosnak ezt a kapcsolatot és ezért nem tesz lépéseket.
2017. okt. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, még a legközelebbi barátaimtól sem várom el, hogy felköszöntsenek (és nem is esik rosszul, ha elfelejtik), nemhogy valaki olyantól, akivel régen jóban voltunk, de már nem az életem része. Nem igazán érdekel egyik ünnep sem, nem fontosak számomra, így tojok rá.
2017. okt. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Dátumokban mindig rossz voltam. Még a gyerekeim fontosabb napjait is elég észben tartanom nem hogy másét. Más dolgok kötik le a memóriámat. Így aztán megértem, ha valaki nem gondol rám, amikor valamilyen dátum következik.
2017. okt. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért, vérszerződés köt hozzá? Érdekes vagy, hogy elvárod!
2017. okt. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha ő kezdett el hanyagolni vagy leràzni ha te kerested akkor felejsd el őt .Ne irj neki majd szépen lassan elfelejted .
2017. okt. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem köt hozzá vérszerződés de ha már én megteszem akkor elvárható.
2017. okt. 20. 15:13
 8/9 anonim válasza:
Egyszerű a képlet: aki engem felköszönt, azt én is felköszöntöm. Aki nem, azt én sem. Ebből nincs harag.
2017. okt. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem ilyen hülyeségeket senkitől sem kell elvárni. annak örülök, hogyha aki megszült, az felköszönt, de amúgy a szűk családon kívül engem nem érdekel, ha senkinek nem fontos. a facebookra sem tettem föl, nincs szükségem efféle ünneplésekre.
2017. nov. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!