Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez barátság extrákkal?

Ez barátság extrákkal?

Figyelt kérdés
Szóval egy baráti ölelés max 1-2 másodperc, nyílván, és ha két ember összebújik és órákig ölelgetik egymást az már olyan romantikus és barátokra nem jellemző... Viszont, hogyha két ember csak barátilag szeretik egymást, nem akarnak kapcsolatot, nincs közöttük szerelem, de szükségük van szoros, órákig tartó hosszú ölelésre, akár együtt is aludhatnak és összebújnak, viszont semmiféle szexuális dolog nem történik, még csók sem (csak puszi), akkor az úgy barátság extrákkal? Az annak számít?

2022. okt. 28. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Annak
2022. okt. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2022. okt. 28. 17:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem nem
2022. okt. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem, a baratsag extrakkal az, amikor dugtok.


Ez amit ti csinaltok horse penis tejszinhabbal baratom!

2022. okt. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem a szex nem feltétele! Létezik barátság extrákkal szexel sajnos, de az nagyon ritka! Szerintem a legtöbb barátság extrákkal azért jön létre, mert mondjuk valaki aszexuális, és egy párkapcsolat feltétele a szex, emiatt nem akar párkapcsolatot, viszont ölelkezésre és összebújásra szüksége van, ha magányos, erre keres egy barátot! És azért barátot keres erre, mert nem akar szexelni! A barátságban nem szokott szex lenni, az már nem barátság lenne, és még beteges is!!!
2022. okt. 28. 18:18
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem szexuális céllal csinálják, akkor nem.
2022. okt. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
"egy párkapcsolat feltétele a szex" Nem.
2022. okt. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szerintem de, a hosszú ölelés és összebújás is lehet extra!


Létezik párkapcsolat szex nélkül???

2022. okt. 30. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!