Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért tesz fel ismerkedés...

Miért tesz fel ismerkedés témában kérdést valaki, ha nem is válaszol, vagy max 1-2 levél erejéig képes kommunikálni?

Figyelt kérdés
2022. nov. 3. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy troll, vagy egyszerűen csak buta. De az is lehet, hogy ha nőről van szó, annyi privátot kapott, hogy veled már nem akart foglalkozni.


Egyébként ez még mindig a jobbik eset. Én azt nem értem, mikor hónapokig tök jól elbeszélgetek valakivel napi szinten, aztán szó nélkül eltűnik egyik napról a másikra.

2022. nov. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Amint rájönnek, hogy a barátságot fenn is kell tartani, ami energiabefektetés, inkább lelépnek.
2022. nov. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert képtelen felfogni, hogy a Gy.k. NEM ismerkedésre lett létrehozva, arra ott van a chat.hu.
2022. nov. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát lehet, hogy az első leveleid nem voltak elég vonzóak, felcsigázóak.

A nőknek el kell viselni, hogy a férfiak közeledni próbálnak hozzájuk, a férfiaknak meg el kell viselni a visszautasítást. Ezt nem lehet megúszni. Mindenkinek nem jövünk be.

Írj rá a következő valakire és ne csüggedj, folytasd a keresést!

2022. nov. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos sok értelme nincs az ismerkedés kategóriának, mert sokan csak trollkodnak ott.
2022. nov. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Magamból indulok ki.

Van, hogy a kérdésemben konkretizálok 1-2 dolgot (pl. kort, nemet, helyet, vagy a személyeséget/kinézetet- ne gondolj irreleváns elvárásokra)


Erre jön az üzi az ország másik feléből, vagy a megadott korosztálytól eltérő életkorú személytől. Na meg ott vannak a tipikus értetlenkedők.

A legutóbb vki az egyik bnőjét akarta rámsózni, kultúráltan megfogalmaztam, hogy miért nem akarok Vele ismerkedni (igazából egyik szempontnak se „felelt” meg), és ahelyett hogy egy oké, rendbennel lezárta volna- tovább írta, h adjak már neki egy esélyt, mert bánni fogom (mit is?).


Van olyan, hogy egyszerre sokan írnak- és nem tudok lépést tartani, főleg az ilyen szia, mizu szinten leragadt személyeknél- így persze, hogy arra fordítok energiát, aki képes nyitottabban kommunikálni.



És jöjjön a legnagyobb hiba, amiért nem írok vissza: sokan azt hiszik magukról, hogy azzal hogy én válaszoltam a levelükre, egyből Ők lesznek az egyetlenek, mint ha a világ körülöttük forogna. Leírtam az egyik kérdésemnél, hogy nem itt élem le az életem, párnapos csúszások lesznek a válaszaim között. Erre 1 nap se telt el, jön az üzi, hogy mi van, elfelejtettél (ez még a szebbik), vagy elhordanak mindennek, és/vagy azt a kommentszekcióba teszik.



A másik, hogy nyilván másokkal is chatelgetek (most gondolok barátokra, munkatársakra...), és kiveszi ez az energiámat, és a szabadidőmet nem a válaszokra várva szeretném eltölteni.

Na meg, ha társkeresésről van szó, nyilván nem ez az egyedüli felület, ahol próbát teszek.



Sokan nem fogják fel egyszerűen azt sem, hogy ez mennyi időt vesz el amúgy az életből. Jönnek az ilyen „hisz csak pár másodperc”... Na ja. Szia mizura biztos elég. írásban sokkal jobban átkell gondolni, h mit is akar megfogalmazni az ember mivel nincsenek mellette a nonverbális jelek, és sokkal egyszerűbb kétértelmű is lenni. Na meg, sosem tudhatod milyen alak ül a képernyő mögött. Én alapból egy jóhiszemű személy vagyok, optimista az ismeretlenekkel szemben- de egyre inkább kezdem a sok troll, meg eszetlen személy miatt elveszíteni a türelmemet, sajnos. Nagyon negatív hely lett ez a gyakori, főleg amióta ezt az ismerkedős rovatot betették.

2022. nov. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!