Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Közösen így elutaznátok?

Közösen így elutaznátok?

Figyelt kérdés
Van egy befizetett utunk, belföld, baráti társaság. Közös kocsival mennénk 4-en. Hívott, a barátnőm, hogy tudjunk róla, eléggé megfázott a férjével, de lemondani nem szeretnék. Ti ilyenkor hogy reagálnátok? Holnaptól vasárnapig lenne, úgy vagyok vele, ha el is kapjuk akkor is az utolsó napig nem jön ki rajtunk a kórság.

2022. nov. 4. 14:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Én tuti nem mennék.
2022. nov. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
Mivel csak belföldről van szó, biztosan nem mennék. Akkor gondolkodnék el rajta, ha egy évek óta tervezett egzotikus úti cél lenne kiszemelve. De Karakószörcsök várhat, majd mentek máskor. Illetve kompromisszumos / áthidaló megoldás: menjetek külön kocsival, és csak szabadtéren legyetek együtt velük.
2022. nov. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Én egy náthával nem foglalkoznék, mennék ugyanúgy.
2022. nov. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát igen ezen gondolkodok én is, bár amiatt mert meg vannak fázva még nem szívesen lépne vissza az ember
2022. nov. 4. 14:58
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
A külön kocsi tényleg jó ötlet, onnantól meg tartsátok meg a tisztes távolságot, és kérjétek meg őket hogy (ha a szálláson van konyha) akkor ha esznek, mindig ugyanabból a tálból, és mossák is el maguk után a dolgokat, ti pedig a sajátotokat. Mikor anyum covidos volt és ápoltam, mi is így csináltuk, és nem kaptam el :) Szóval szerintem felesleges lemondani, csak kicsit körültekintőnek kell lenni.
2022. nov. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5 erre gondoltunk mi is, hogy utazás után ígyis úgyis külön lennénk eleve.
2022. nov. 4. 15:28
 7/13 A kérdező kommentje:
Az utazás meg max 2-3 óra lenne közösen
2022. nov. 4. 15:29
 8/13 anonim ***** válasza:
47%

ha vannak olyan jól, hogy utazzanak, mi a kérdés? ja igen, tudom mi a kérdés, bocsi, nem normális ember vagy, rájöttem.

igen szerintem is mondd le, vagy menjetek külön kocsival külön szállásra vegyvédelmi ruhában, mert a végén még rátok fognak nézni és elkapjátok a veszedelmes kórságot!! én még egy extra oltást is beadatnék indulás előtt, biztos ami biztos...

2022. nov. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
26%

Nem mennék.


Kéne a francnak egy megfázás.


Az, hogy ők utazgatnak betegen, egészségükre, nekem van annyi eszem, hogy nem fertőzök meg másokat, hanem akkor néhány napig meleg tea, ágynyugalom.

2022. nov. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
26%

8-aska, van ilyen kollégám, ő jól van, be tud járni dolgozni, csak kicsit tüsszög.


A kicsit tüsszögből lesz az, hogy (miután megfertőzte a fél csapatot, ugye), több, mint másfél hónapon keresztül göthös, köhög, mint a franc (néha tényleg attól félünk, megfullad), de ő, erős férfi, betegen is bejön melózni.


Idióta az ilyen.

2022. nov. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!