Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hölgyek? Ez tényleg ennyire...

Hölgyek? Ez tényleg ennyire sértő számotokra, ha viccből említjük mi férfiak a testsúlyotokat? Többi lent.

Figyelt kérdés
Egy baratnőm említette hogy fogynia kellene mert felszedett kicsit, én meg viccből mondtam hogy hát igen, látszik az a 3 - 4 kg plussz. Erre megsértődőt, mondta hogy nagyon nem illik a nők testsúlyával viccelődni! Elnézést kértem. Hát azóta kb 1 hete nem szól hozzám, látom rajta hogy besértődött. Ez ennyire komoly? Mit tegyek még?
2022. nov. 8. 18:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%

Borzasztóan tolakodó, indiszkrét megjegyzés.


Magamból kiindulva nem is arról van szó, hogy sértődést okoz ennyi ideig, hanem kérdés lenne, van-e értelme veled bármiről beszélni, hogy ha visszaélsz a bizalommal.

2022. nov. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%

Pasiknak is.

Engem majdnem megvert az egyik, pedig csak viccelodni akartam vele a legjobb értelemben.

Max annyit mondtam, hogy latom hogy pocakosodik is már, ahogy egyre bölcsebb is, vagy vmi ilyen szerencsétlen vicceset akartam mondani, valami vicces mondatára.


Aztán nem vert meg, de minden egyes alkalommal ezek utan sértegetett(a melleimre akart beszólni), kikozositett a társaságbol éveken is át, amig a társaságukban mozogtam(volt barátom haveri körének egyike.)

2022. nov. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%
Nekem szerencsére olyan barátaim vannak, akiktől el is várom, hogy szóljanak ha esetleg nőne a körméretem. :D rendszeresen sportolok, edzek, de hajlamos vagyok néha nassolni. A férjemnek is elmondtam, hogy mondja meg ha nagy a seggem. Nem sértődöm meg, inkább őszinte emberek vegyenek körül...
2022. nov. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
24%

*vmi buddha bölcsességre akartam volna viccesen utalni, de az nem jött össze mert a pocakos szón eldurrant az agya

Pedig ő nem is pocakos hanem hatalnas sörhasa van, nem is gondoltam volna hogy kicsavarja sértésnek. Irto poenos laza srác.

2022. nov. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 H.B.Netta ***** válasza:
70%

Hát fiam ez jól bebuktad xD

Ahogy nagyapám mondta “Kisfiam tanult meg értékelni a csendet, mert utána olyan szarlavina jön, hogy visszasírod majd.”

Örülj neki, hogy a barátnőd nem olyan kaliberű, mint én xD

Lehet több füled lenne ilyen “vicceskedés” után, mint fogad ;)

2022. nov. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát akkor hagyom, ha ezen igy besértődött akkor vége a jó kapcsolatunknak. Nem fogok még egyszer bocsánatot kérni!
2022. nov. 8. 19:14
 7/16 H.B.Netta ***** válasza:
2%
Fiatalabb korában nem cikizték? Esetleg kérdezd meg tőle, hogy miért érintette ez ennyire mélyen? Ezer oka lehet annak, hogy miért van még mindig fasírtban veled :)
2022. nov. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

Van az ilyenekre egy arany szabály: ha van egy negatív észrevételed valakivel kapcsolatban, akkor csak akkor hozd ezt szóba, ha pár perc alatt lehet rajta segíteni.

Pl ha az ismerősödnek rácsöppent valami a ruhájára, vagy ha látod hogy összekócolódott a haja, akkor azzal simán lehet viccelődni, hiszen ezek apróságok, amiken gyorsan lehet segíteni. Ha viszont azt mondod valakinek hogy huu Pista de ritkul a hajad, nem ártana koffeines sampont használnod, vagy Mari basszus fogjál már pár kilót, az képes aláásni az illető önbecslését.

Egy ilyen megjegyzés után bárki (férfi, nő egyaránt) elkönyveli magában hogy ítélkezel a külsejük felett. Még ha nem is haragszanak meg komolyabban, a veled való beszéd emlékezteti őket egyrészt a hibájukra, másrészt arra, hogy leszóltad őket, szóval kellemetlen lesz nekik a társaságodban lenni.

2022. nov. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Amúgy semmi oka nincs hogy fogyjon! Teljesen jó igy ahogy van! Ezt mondtam is neki utána! Szerinte 3 kg feljött rá. Hú ha!
2022. nov. 8. 20:02
 10/16 anonim ***** válasza:
46%

Figyelj, sok nő csak azért sértődik be ezen, mert egyik se szereti az igazságot meghallani egy férfitől, sérti az egójukat. Ha a barinő megjegyzi ezt, ezen nem fog megsértődni, de ha már egy férfi meri ezt kijelenteni, akkor ki fog törni a következő világháború.

Nyugi, az a hölgy túl érzékeny volt, nem bírja elviselni a kritikát, az igazságot.

Engem ez nem zavarna, bár én soha nem jutnék el odáig, hogy 1-2 kg-nál többet hízzak, mert odafigyelek magamra.


Aki pedig képtelen elviselni az egyéb megjegyzéseket, akkor az máskor maradjon csendben és ne szólaljon meg. Nem kell megjegyezni, hogy pl. ő felszedett x kg-t és kész. Ha már említette, akkor neked szíved jogod ezt kommentálni és ha neki fáj az igazság, az már az ő problémája.

Az, hogy 1 hete nem szól hozzád, az pedig azt bizonyítja, hogy egy 5 éves szintjén van, se értelmi, se érzelmi intelligenciája nem fejlett.

2022. nov. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!