Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hölgyek? Ez tényleg ennyire...

Hölgyek? Ez tényleg ennyire sértő számotokra, ha viccből említjük mi férfiak a testsúlyotokat? Többi lent.

Figyelt kérdés
Egy baratnőm említette hogy fogynia kellene mert felszedett kicsit, én meg viccből mondtam hogy hát igen, látszik az a 3 - 4 kg plussz. Erre megsértődőt, mondta hogy nagyon nem illik a nők testsúlyával viccelődni! Elnézést kértem. Hát azóta kb 1 hete nem szól hozzám, látom rajta hogy besértődött. Ez ennyire komoly? Mit tegyek még?
2022. nov. 8. 18:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Közelebbi barátaimmal belefér az ilyen viccelődés a másik külselyéről, ha nem visszük túlzásba. Egyszer az egyik férfi barátom mondott egy olyat ami elég rosszul esett. Kapott is érte, de utána nem duzzogtam. Túltettem magam rajta.
2022. nov. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A nők szeretnek olyat kérdezni , amire csak hazugsággal illik válaszolni.
2022. nov. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

10

Én is igy gondolom ahogy leírtad! Minek hozza szóba! Utana meg a viccet se érti, besértődik. Hagyom a fenébe.

2022. nov. 9. 06:04
 14/16 xxxcsillag ***** válasza:
Sajnos én is túlsúlyos vagyok, de nem azért mert nekem ez tetszik, hanem azért mert nem tudok lefogyni.Folyamatosan harcba állok magammal és a súlyommal.De ennek ellenére a soványak folyton megjegyzéseket tesznek rám.Pocsék lrzés Igen ha nem tetszik Neked egy duci nő, hagyd a csudába, ne bántsd, elég baja van magával, keress egy soványat.
2022. nov. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
A viccelődés egy dolog, de te nem mondtál semmi vicceset, csak beszóltál neki.
2022. nov. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Cubina ***** válasza:

Az a nő nagyon önző, gyanítom hogy csak bókokat vár a férfiaktól, és közben meg se hízott, csak mondja, mert azt várja válaszul, hogy: Jaj, dehogy híztál, tökéletes alakod van, úgy nézel, ki mint 20 évesen!


Mivel nem ezt hallotta, vérig sértődött, hiszen hogy néz az ki, hogy ő nem is hízott, mégis kövérebbnek nézik??? Vagy mégis hízott, de ő maga nem vette észre?

Üres fejű nőszemély.

2022. nov. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!