Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezek után ápolnátok a lelkét?

Ezek után ápolnátok a lelkét?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel 14 éve vagyunk barátok,együtt nőttünk fel,olyan mintha a másik felem lenne! Nagyon nehéz családi háttérrel rendelkezünk,de mindig ott voltunk egymásnak.4 évvel ezelőtt megismert egy fiút,jól lehúzta aztán ott hagyta,aztán ezt eljátszotta vele fel évente,egészen 1 évvel ezelőttig amikor felkereste a barátnőmet újból,hogy ő mostmár komolyan gondolja és csak őt szereti. A srácról annyit lehet tudni,hogy nagyon szegények amivel nem is lenne gond,de tízen laknak egy két szobás házban és tizüknek van 8 osztálya. A barátnőm egy elég sikeres nő,jó pozícióban van. Fogalmam sincs,hogy mit keres mellette. A srác egy drogos és rettentően agresszív,rengetegszer felhivott a barátnőm az éjszaka közepén,hogy elzavarta a srác és had lakjon nálam,nyilván mindig megengedtem. Egészen augusztusig amég szintén fel nem hívott az éjszaka közepén,beraktam a 2 éves gyerekem a kocsiba és elmentem érte,mert neki már nem volt kocsija mert a srác eladta. Reggel amikor a férjem haza ért a munkából picit osszevesztunk ez miatt,de belátta,hogy a barátnőm,egészen addig amég délután kettőkor eljött hozzánk a barátnőm pasija és akkora jelenetet nem rendezett,hogy este a főbérlőnk felhívott,hogy ilyen mégegyszer elő ne forduljon.2 napra rá a barátnőm visszaköltözött a sráchoz azóta nem beszéltünk egészen tegnapig,amég ismét fel nem hívott,hogy elzavarta a srác,de a tesójához költözött. Nem nagyon beszéltem vele és úgy gondolom,hogy értelmetlen is,de mégis a legjobb barátnőm volt annyi évig és így nem tudom,hogy mit csináljak,de szeretnék kimaradni ezekből az agresszív dolgokból.
2022. nov. 24. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd korpa közé keveredett, és nem úgy tűnik hogy szándékában állna kikeveredni onnan. Ez az új közege is. Ha te nem tudod összeegyeztetni a továbbiakban a saját normális értékrendeddel, akkor ideje hagyni elindulni az eltávolodás útján. Szerintem érdemelnél jobb új legjobb barátnőt. Biztos találsz magad köré megfelelő barátnőt.


29/F

2022. nov. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van ilyen hogy a régi barátságok is megszűnnek. Ellaposodnak vagy ellehetetlenülnek. Amit leírsz, az nálam már nagyon régen túl lett volna a határon. Nekem olyan baráti élményem van, hogy az illető szerintem kezd megbolondulni. Furcsákat mond és hülye jeleneteket rendez olyan helyeken ahol csöndben kéne lenni. Nálam is betelt a pohár, mert már én érzem magam kínosan miatta.
2022. nov. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!