Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudom ehez sok kérdés merült...

Tudom ehez sok kérdés merült már fel, de szeretném én is feltenni. Új életet szeretnék kezdeni, hogyan kezdjem? Illetve barátokat is szeretnék szerezni.

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést egy 22 éves lány teszi fel, irdatlan kevés szociális élettel a háta mögött. Félénk és visszahúzódó vagyok, így nehéz az emberekkel való kommunikáció. Illetve, hogy tudom magamról hogy a lányok vonzanak, így ebben a feledtébb érdekes társadalomban kirekesztettnek és sokszor kényelmetlenül is érzem magam.

Köszönöm ha bárki is válaszol a kérdésemre, sokat segít vele.



2022. nov. 24. 14:13
 1/1 anonim ***** válasza:
17%
Készülj fel hogy nem lesz könnyű főleg hogy leszbikus vagy.Barátokat sem lesz könnyű szerezni meg ha a megtudják az emberek hogy leszbikus vagy és kifognak rekeszteni és sok bántás fog érni.Előre is kitartást.
2022. nov. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!