Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem vagyok neki már fontos?

Miért nem vagyok neki már fontos?

Figyelt kérdés

Én 19 éves fiú vagyok (gimnazista) ő 22 éves fiú(egyetemista). Facebook csoportban ismerkedtünk meg tök véletlen, én Szombathelyen lakom ő Budapesten.

Amikor megismerkedtünk mindketten egy olyan barátot akartunk, akivel el lehet ide-oda menni, sajnos mára ez teljesen befellegzett. Amikor augusztus végén találkoztunk először az nagyon jó volt, ezután már csak szeptember közepén.. Utána sokat beszélgettünk, de arra lettem figyelmes, hogy eltűnt picit és egyre jobban..

Konkrétumot mondok. Október 13-a volt az utolsó nap, amikor folyékonyan dumáltunk egymással, azután, Szia, hogy telt a napod? és visszaír kb 10 órával később hogy jól és neked?.

Lehet itt mondani, hogy unalmas voltam neki, de ezzel az a baj, hogy találkozásainkor rengeteget beszélgettünk, és a messengeren is éjjeleket. Nagyon sok mindent tudott meg rólam, sajnos én kevesebbet róla, de mindig érdekelt voltam abban, mivan vele. Ugyanarra az egyetemre mennék, ahová ő jár, közös a hobbink stb....

Többször kezdeményeztem találkozást, de nem élt vele, mindig azt mondta, hogy nincs kedve, ezmegaz, de a sokk akkor élt, amikor láttam, hogy éppen töltötte fel a képeket arról, hogy Bécsben van a haverjával. Nekem kicsit kezdett kivilágosodni, lehet, hogy lett egy új haverja és engem hanyagol, és addig kellettem neki, amíg nem volt senkije? Csak ez megint sántít, mert ugyanúgy beszélgetünk, mint előtte csak ritkábban és tördelve.

Egyszer rákérdeztem őszintén, hogy akar e még velem találkozni, mondja meg őszintén, azt mondta akar. Nos, azt hozzáteszem, hogy ő sosem tudna senkinek sem ártani, mert elég aranyszívű, és őszinte.


Lehet bölcs döntés lenne adni egy kis szüntetet, hagyni, vagy nyűstőljem? Őszintén egyszer ráírtam, hogy minek tekint engem(ez 2 hete volt) azt írta barátjának, meg hogy így úgy elfoglalt.

TELJESEN MEGÉRTEM HA ELFOGLALT, de nagyon rosszul esik, ha esetleg átvág. Nekem ő az első igaz barátjelöltem, eddig mindenkit átvágott vagy bullyngolt, nem akarom elveszteni őt, mert tudom azt, ha ez bekövetkeződik, akkor én teljesen elvesztem a hitem az emberekbe.



2022. nov. 27. 15:57
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Az elfoglaltságával az a fura nekem, hogyha 24 órából 24et szinte aktiv, akkor nehéz visszairni valamit?
2022. nov. 27. 15:59
 2/24 anonim ***** válasza:
91%

Nézd, mivel volt ilyen az életemben...így nyugodj bele, ez nem barátság, de még haverságnak sem nevezhető.

Ő már ignorált téged, ez lejön és kényszerből ír vissza néha egy egy mondatot.

Sajnállak,de ez tiszta ugy, nem érdemes ráírni már, legközelebb tiltani fog.Mindenkinek arra van ideje, amire vagy akire akarja !Ha akarná, lenne ideje.

De a netes barátságok ide vezetnek, ezért jobb az élő, azonos helyen lakók barátsága.

2022. nov. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
:(((
2022. nov. 27. 16:02
 4/24 anonim ***** válasza:
36%
A távkapcsolat működésképtelen, felejtsd el. A kapcsolatokat a szinte napi szintű találkozás tartja életben, a rengeteg közös élmény. Ezt 400 km utazgatásokkal nem lehet megoldani. Ebben a kapcsolatban ennyi volt.
2022. nov. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nekem itt is sok a kérdőjel, igazából nem ignorál le úgy, vevő arra amit mondok, és amikor megismerkedtünk, akkor is mindig én irtam, mert elég depresszív pesszimív tipus.
2022. nov. 27. 19:31
 6/24 anonim ***** válasza:
Nem akar durván elutasítani, mert van benne humánum. De nincs rád szüksége, és ennek a kapcsolatnak nincs jövője. Hagyd békén. Megyén belül keress barátot.
2022. nov. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
jó.
2022. nov. 27. 20:02
 8/24 A kérdező kommentje:
más barátom meg ugyse lesz. Feladom az egészet, nem kellek senkinek és kész
2022. nov. 27. 20:03
 9/24 anonim ***** válasza:
Ahhoz nyitott szemmel kell járni, különböző helyeken megfordulni, beszélgetést kezdeményezni és elfogadni, ha veled kezdeményeznek mások. Magától nem lesz. Ha teszel érte, akkor lesz. El kéne menned pszichológushoz, jelentősen dobna a dolgon.
2022. nov. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Ez a hajó már elment... sajnos.

Nekem ezek nem távkapcsolatokban, hanem a közvetlen közeli baráti körömben történtek meg.

Kezdeményeztem találkozókat, programokat próbáltam szervezni vagy hogy csak üljünk be valahova egy kávéra, akármi. De folyton csak a lerázó, szokásos sablon szövegeket kaptam, mint: "Segítenem kell otthon, Dolgom van, Dolgozom éppen, Fáradt vagyok" és ehhez hasonlók.

Egyik ilyen illető a barátomnak vallotta magát. Aztán ott bukott meg a sztori, mikor egyik ilyen lerázós dumája után pár órával kipostolt egy fényképet a Facebook oldalára, hogy épp valamelyik pizzériában ülnek, egy nagy hosszú asztal mellett vagy 15 ember, többek közt jó pár olyan, akit én is ismertem és egész korrekt kapcsolatunk volt.

Az a baj az emberekben nincs annyi gerinc, egyenesség, hogy oda álljon a másik elé vagy leírja, hogy ezért meg azért nincs szüksége a társaságomra. Szánalmas

2022. nov. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!