Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hànyszor nézitek el ha valaki...

Hànyszor nézitek el ha valaki lemond programokat?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok amikor valakinek nyomós oka van,mert ebben az esetben nincs.Sajàt kedve szerint ugràltat màsokat,àtmódosítja.
2022. nov. 28. 07:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem Te is beláthatod, hogy ennek a kérdésnek így nem sok értelme van, túl általános.

Kiről van szó?

Mi számít nyomos oknak?

Miért kell tartanom a kapcsolatot valakivel, aki "sajàt kedve szerint ugràltat màsokat"?

2022. nov. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

2x-3x

Magamból indulok ki

Én is van hogy nyomosabb ok nélkül mondom le vagy teszem át a programokat.

2022. nov. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
2x
2022. nov. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
A harmadik ilyen után már dühös leszek.
2022. nov. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen,1-2x elmegy de a tobbi mar bosszanto.Ha meg egy igeret nem teljesitheto a minimum hogy idoben ertesitem a masikat hogy miert esik a program.
2022. nov. 28. 09:12
 6/13 Psycho ***** válasza:
94%

Néhányszor elnézem, ameddig megbizonyosodok arról, hogy tényleg link-e az illető. Megesik, hogy tényleg közbejön valami. Nagy számok törvényéből eredően olyan is van, hogy valakinek 2-3x történik valami.

Pl. egy csapattársamnak vagy 5x kellett zsinórban meccset kihagynia, mert variálták neki a munkaidőbeosztását, közben ügyvédhez is kellett mennie más okból, és pont a meccs idejére kapott időpontot.


Utóbbival semmi gond. Persze, bosszantó, de hát nem ő tehet róla. Később fog járni rendesen.


Viszont amikor megy a vetítőgép, éhes a macskám, beteg az aranyhalam, vigyáznom kell a 18 éves öcsémre, el kell mennem fogászatra (miközben kiderül, hogy aznap nincs is nyitva a fogászat), meg hasonló parádés kifogások után bele kell törődni, hogy az illető ilyen. Vagy elfogadod és mindig szívsz, vagy nem erőlteted.

2022. nov. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha én hívom el programra, akkor egyszer. Ha másodszorra is lemondja, többet én nem hívom.
2022. nov. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
6-os igen pont errol van szo...mikor valaki jon azzal lemond egy szombati utat mert vasarnap ebedre kell neki menni,vagy hivom csutortokon megigeri majd husz perc mulva szol hogy megsem jo tegyuk at hetvegere majd azt mondja mar eligerkezett.Ket hettel szuletesnapja elott abban maradtunk azon a hetvegen elmegyunk sutemenyre erre mire oda er a program ugy irja lehet birunk talalkozni arra a programra amit igert elozoleg...es meg vannak hasonlok.
2022. nov. 28. 12:23
 9/13 A kérdező kommentje:
Pont az amit mondasz ha nem fogadod el szivsz,csak ez igy semennyire se nem megfelelo
2022. nov. 28. 12:24
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

Barátok esetében, ha tényleg tudom, hogy az illető nem kamuzik folyamatosan, hanem tudom, hogy rajta kívülálló okok miatt nem jön össze a program és azért kell módosítani, akkor eltudom nézni, különösebb probléma nélkül. Amiről nem ő tehet, azért nem hibáztatok senkit. Például nekem is volt olyan, hogy a barátommal lebeszéltünk találkozót, mert fél éve nem találkoztunk, külföldi munka miatt, de még sem jött össze, mert mikor úgy tervezte, hogy a leállás alatt hazajön Magyarországra, nem úgy jött össze, mert menet közben otthagyta a munkahelyet és talált másikat, jobban fizetőt, ahol nem volt leállás. Az ilyeneket megértem, mert tudom, hogy azért ment ki pár évre, hogy pénzt gyűjtsön, keressen minél többet.

Az olyanokat viszont, akik tudom, hogy valóban ráérnek, de csak nyomják állandóan a kamut, hogy miért nem, hivatkozva a kiskutyájuk tüzelésétől a kishúgomra való vigyázásra, azt kb két alkalom után megunom és többé nem foglalkozom vele. Elfogadom, levonom a következtetést, hogy akármikor hívom, akárhová, inkább elmegy százszor máshová, másokkal, mint hogy velem egyszer is.

2022. nov. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!