Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincs kivel bulizni járnom?

Nincs kivel bulizni járnom?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok. Nincs kivel bulizni járnom. Van egy két barátom de ők nem járnak ilyen helyre.

Néha nekem is kedvem lenne elmenni egy jó kis hetvegi buliba. Nincs kivel? Egyedül lány azért nem megy el. Van ismerős aki jár, ciki megkerdezni hogy elmehetsz e vele?


2022. dec. 4. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, miért lenne. Nyugodtan kérdezd meg.
2022. dec. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
megyek veled:)
2022. dec. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megyek veled, de kihagyhatjuk a felesleges köröket, és befekhetsz egyből az ágyikómba. ;) 29/F
2022. dec. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ugyan ebben a helyzetben vagyok, egy társasággal szoktam néha elmenni, de nekik a kegyetlen berúgásról és a részegen való ordibálásról/éneklésről szól a bulizás. Ha pesti vagy és van kedved eljönni velem ötkertbe, írd meg priviben az instád és megbeszéljük.
2022. dec. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!