Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tavolodik tőlem mert nem...

Tavolodik tőlem mert nem megyek vele bulizni és nincs belőlem haszn a mert nem tud velem szorakozni, nem akarok vele baratkozni már, ugye nem en vagyok a hibas? 21l

Figyelt kérdés

Lelkiismeret furdalasom van hogy talan miattam lett vege a baratsagunknak mert nem akarok bulizni menni? De soha nem vagytam arra hogy idegen kozt tancoljak meg igyak mint ő.

Nem akarok vele baratkozni mar , egyaltalan. Igazabol megbantott engem mert nem egy olyan beszolasa volt amibol le vettem hogy neki nincs haszna a baratsagunbol mert nem tud velem bulizni menni.

Meg azt is mondta ő nem akar velem talalkozni csoves helyeken ő nem erzi jol magat ha leulunk egy padra es beszelgetunk. Erre amugy megkellett volna kerdeznem tole, hogy miert mert ott nem tudsz k,rv,skodni? De inkabb ra hagyom....

Egy tehernek erzem ezt a baratsagot, ami igazabol soha nem is volt az.

Hibas vagyok?


2021. aug. 16. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem. Nem hasonló körökben mozogtatok, ezt te elfogadtad, de ő nem tudott ehhez alkalmazkodni. Ha te nem akarsz bulizni akkor nem kell, nem erőltetheti rád. Ha csak arra kellesz neki, hogy ne egyedül menjen az nem barátság.
2021. aug. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%
Mindenkinek mást jelent a barátság, mindenki más dolgok segítségével tud kötődni a másik emberhez. Ilyen lehet pl. a közös érdeklődési kör, egy jó beszélgetés mindenféle témákról, esetleg közös programok stb. Neki úgy látszik, a közös programok jelentenék a fő kapcsolódási pontot, de mivel mindkettőtöket más jellegű programok érdekelnek, így elég nehéz egy erre alapuló barátságot fenntartani. Senki nem hibás, ha ilyenek miatt megszakad egy barátság. Az emberek sokfélék, és idővel változhatnak is, ezért teljesen természetes dolog, ha két ember nem kompatibilis egymással, vagy ha korábban azok is voltak, most már nem azok.
2021. aug. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
97%
Nem vagy hibás. Mások vagytok, ennyi. Keress olyan barátokat, akikkel hasonló dolgokat szerettek csinálni.
2021. aug. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem azért neked át kellene gondolnod pár dolgot… Legalábbis nekem a kérdésedből úgy jön le, hogy lenézed és kimondottan rossz véleménnyel vagy arról az emberről, akit közben barátodként említesz. Szerintem ez annyira nem fér össze. Nem értem miért kell valakit lek*vázni azért mert szeret bulizni vagy miért úgy kell beállítani őt mintha csak hasznot akarna húzni belőled miközben szimplán csak arról van szó, hogy közös programot akar veled szervezni. Ennyiből neked sincs belőle hasznod, mert nem akar veled egy padon ülve beszélgetni? Szóval szerintem alapvetően rosszul gondolkodsz erről az egészről, egy barátság nem így működik. Nincs azzal baj, ha nincsen közös pont, közös érdeklődés és más programokra vágytok stb., de ezért ő sem hibáztatható.
2021. aug. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!