Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A BFF-em sz*rik rám. Mit tegyek?

A BFF-em sz*rik rám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tehát van a legjobb barátnőm, nevezzük most G-nek. És hát G-re egy lány teljesen rá van cuppanva. Azt a lányt most nevezzük L-nek. L csak magának akarja G-t, ez látszik rajta. Ha G beszélget velem, és pl. valami tök jó témáról beszélünk, akkor odajön és elkezdi ölelgetni G-t, és ilyenet mondd hogy "G unatkozom, G beszélgessünk" stb. L-t kedvelem, de mostanában már nagyon idegesít. L idén jött az osztályunkba. Én nem értem. G mit lát L-ben? Fontosabb lenne neki L, akit 4 hónapja sem ismer, mint én, akit már évek óta ismer? Eddig tűrtem, és tűrtem hogy L folyamatosan G-n csüng, de most már nagyon idegesítő! G mindent L-nek mondd el. Véletlenül sem nekem. Hogyan mondjam meg L-nek hogy barátkozhat a legjobb barátnőmmel, de ne sajátítsa ki?

2022. dec. 16. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ezt élem át! De már úgy vagyok vele, hogy ha valakit ennyire lehet befolyásolni és nem látja bennem a jót, akkor erre semmi szükségem, nem szeretnék gyerekes vitákba folyni.
2022. dec. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Aki sz*rik rád, az nem a "BFFFFFFFF"-ed.
2022. dec. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Úgy beszélsz a barátnődről, mintha a tulajdonod lenne, nem sül le a pofád?
2022. dec. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A barátok, barátnők jönnek-mennek az életben.

Én is éltem át hasonlót, nagyon ki voltam akkor, de aztán hagytam. Ha így el lehet fordítani tőlem, akkor nem is voltunk barátnők.

Én is elkezdtem mások felé nyitni, most teljesen más baráti köröm van, egyelőre úgy néz ki, még jobbak is, de majd meglátjuk. A mának élek, ha valaki hátbaszúr egyszer, többé tuti nem barátkozom vele. Tapasztalatot szereztem, nyitott szemmel járok, nem alázkodom meg senkinek.

2022. dec. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!