Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék interneten ismerked...

Hol tudnék interneten ismerkedni emberekkel?

Figyelt kérdés
Szeretnék beszélgetni emberekkel, barátokat akarok szerezni! Nagyon nincsen senki akivel el tudnék beszélgetni bármiről! Ezért szeretnék segítséget kérni itt hát ha tudtok nekem mondani valami opciót mivel nagyon egyedül és magányosnak érzem magam!

2022. dec. 25. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
És miről szeretsz/tudsz beszélgetni?
2022. dec. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
korod/nemed?
2022. dec. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

AnoTalk- Ott ki tudod választani, hogy milyen nemű, korú emberekkel szeretnél beszélni, sajnos ezen az oldalon elofordulnak pervezek


Ome TV- Itt tudsz kamerával és Mikrofonnal beszelni emberekkel


De akkor gyakorin is tudsz 🙂


Nekem is írhatsz, ha gondolod, szívesen beszélek bárkivel

2022. dec. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem akkor jársz a legjobban, ha nem így vágsz neki, hogy embereket akarsz megismerni, mert az ilyen célirányos ismerkedés általában görcsösséghez vezet. Meg nehéz olyat találni ilyen vaktában, akivel tényleg jól megérted magad.


Foglalkozz olyasmivel, ami érdekel, és ilyen témában keress magyar fórumokat (pl. itt a gyk, Facebook-csoportok, Reddit stb.), aztán ott kommentelj, írd le a véleményedet, tapasztalataidat. Ha pl. odavagy a társasjátékokért, aktívkodj ilyen tematikájú fórumokon. Aztán előbb-utóbb megismernek az emberek, egyesek meg is kedvelnek, rád írnak, vagy te írsz rájuk, beszélgettek a társasokról, aztán minden másról, és tök gördülékenyen fog menni az egész.


Szóval ne programszerűen csináld ezt, mert abból nehezen lehet igazi barátság (vagy pláne párkapcsolat). Nekem anno sok netes barátom volt itt, a gyk-n, és mindegyik úgy alakult ki, hogy hónapokig kommentelgettem egy bizonyos kategóriában, amihez értettem, és elkezdték megismerni a nevem, privátban felkerestek, érdeklődtek, tanácsot kértek.

2022. dec. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Van itt az oldalon egy ismerkedés kategória. Látogasd meg! Javaslom, hogy írd be a bevezető szövegbe, hogy hány éves vagy, melyik városban laksz, milyen témák érdekelnek, milyen emberekkel szeretnél beszélgetni, stb.
2022. dec. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is írhatsz bár szerintem elég unalmas emberke vagyok de szintén magányos és hasonló cipőben járok mint te.
2022. dec. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!