Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak attól lennék boldog, ha...

Csak attól lennék boldog, ha szeretne valaki, ki érez még így? Interneten visszahúzódóbb emberekkel (lányokkal) szeretnék ismerkedni, mit ajánlotok, hogy próbálkoztok jobbá tenni a dolgokat?

Figyelt kérdés

Semmi mástól nem lennék boldogabb, csak ha lenne az életembe egy lány aki elfogad engem úgy ahogy vagyok (hibákkal együtt) aki hűséges és nem hazudozik össze vissza, törődik azzal akit szeret... 19 éves vagyok, mondanám hogy depressziós vagyok, de ez nem csak erről szól.. Szinte csak a bántást kapom, élőbe nincsenek is emberi kapcsolataim, a sokhátba szúrás nem is hiányzik, de egy barátnő nagyon.. Azért nem mondanám magam depressziósnak, mert hiába vagyok lelkileg teljesen össze törve, szomorú és csalódott, eddig ha volt velem egy lány akkor mindig jól voltam, ha érzem az elfogadást és szeretetet akkor teljesen más vagyok, és akkor nem érzem magam úgy hogy depressziós lennék. De ez már régen volt sajnos, csak a rosszat tapasztalom, flegma lányok, kihasználnak szórakoznak.. A mai világba ekkora kérés egy lány aki elfogad, megölel és szeret..

Akik hasonlóan éreztek, ti hogy próbálkoztok?


2020. febr. 27. 03:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%

Sokan érzik ezeket az érzéseket, akik önsajnálattól szenvednek.

Az ember önmagán történő változtatással tud a legjobban kijönni ebből. Az önsajnálat miatt érzed ezt. Ideiglenesen fog csak tudni megmenteni egy kapcsolat a rossz érzésektől, de ezt már más kérdéseidnél is leírtam. Mi vonzót találna benned egy lány, amiért veled szeretne összejönni, ha önmagadat szenvedteted és magányban nem találod meg az értelmet? Az érzelmi és hasonló támaszkodást se bírja elviselni sokáig senki.

2020. febr. 27. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%

Próbálkozni pedig önfejlesztéssel, kockázatvállalással, lakás elhagyásával, új emberek megismerésével (élőben, nem neten) érdemes.

Ha mindent elutasítasz, akkor a magány fog várni meg a négy fal, kívánom, hogy ne a félelmek tartsanak rabságban és ne később döbbenj arra rá, ohgy négy fal közt élted életed, monoton, üres, sivár vagy, igazából nem tudsz semmi iránt érdeklődni, mert csak a nagy őt vártad. Ő pedig nem fog becsengetni.

Előző két kérdésednél is próbáltam segíteni.

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__1..

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__1..

2020. febr. 27. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonymousreview60 ***** válasza:
89%

Az írásodból süt az önsajnálat és a "szeressen már valaki", ami tkp. szánalomért könyörög, "Szánj meg szeretettel!". Onnan tudom, hogy én is ebből lábalok kifele.

"ha volt velem egy lány akkor mindig jól voltam, ha érzem az elfogadást és szeretetet akkor teljesen más vagyok" Mert belőlük nyersz energiát, nem magadból. Ez leszívja őket hosszabb távon. Ezért nem (sem) maradnak veled.

Ez a nők számára riasztó (a nőkben a férfiaknak is). Előbb magadban kell boldognak lenni, hogy másnak is megérje veled lenni, és akkor ketten együtt még boldogabbak lehessetek.

Kezdj önfejlesztésbe: edzés, hobbi, képzés! Utána érdemes csak ismerkedni! Ez olyan mint a hitel, akkor kapsz, ha szinte nem is kell.

2020. febr. 27. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%
A bleinkelt kérdésében is ilyet próbáltak neki javasolni (én is próbáltam), de hiába: "lakás elhagyása és barátkozás nem az erősségem" mert "úgyse menne", előre elkönyveli, hogy "semmi sem fog sikerülni" csak azért, hogy semmit se kelljen tenni.
2020. febr. 27. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
Írd össze: egy lány miért örülhetne, ha veled van: mik azok a tulajdonságok, amelyeket vonzónak tartana benned, mi az amit tudnál nyújtani számára (nem, nem anyagiakra, hanem lelkiekre gondolok), mi az, amiért felnézhet rád?
2020. febr. 27. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
18%
Üttesd el magad egy autóval és reménykedj hogy megsajnál a sofőr.
2020. febr. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
És miből fogod tudni, hogy szeret ??
2020. febr. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%

Nem unod még?

Ha semmilyen tanácsod nem akarsz elfogadni, nem vagy hajlandó változtatni a hozzáállásodon, akkor mégis mit vársz?? Egyszer csak becsönget hozzád egy lány, hogy "szia Béla, szeretnék a barátnőd lenni?" Értsd már meg, hogy az élet nem így működik! Ha akarsz valamit/valakit, tenni is kell érte, hogy elérd!

De sajnos kár beléd a szó, ki se látsz az önsajnálatból... Az olyan emberen pedig baromi nehéz segíteni, aki saját magán nem is akar, de mástól elvárja, hogy megtegyék... Ez nem így működik.

2020. febr. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

8-ból 0 segítőkész, értelmes válasz. Gratulálok mindenkinek.

A kérdése pedig nem azoknak szólt akik úgy érzik hogy az életükkel minden oké és e-miatt lenézhetik azokat akik hasonló kérdést írnak ki, hanem azokhoz szólt a kérdés akik HASONLÓAN ÉREZNEK. Magyar szöveg értés még 8 "válaszolónál" elég hiányos.

2020. febr. 27. 14:22
 10/22 anonim ***** válasza:
Ha válaszolna valaki, aki ugyanígy érzi és ugyanígy nem akar/mer kilépni az életbe, azzal se lennél előbb. A hasonlóan gondolkodók nem mindig tudják egymást segíteni.
2020. febr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!