Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért utánoz a legjobb barátnőm?

Miért utánoz a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés most ilyen 10 évesnek néz ki, de komolyra véve tényleg ez van. Először csak azt kezdte el hallgatni amit én, majd én választottam egy tök egyedi stílust ami akkoriban senkinek nem volt, és mit látok? Ugyanazt a stílust likeolja, és kezdi beszerezni. Minden cuccombol ugyanolyat akar. Azt is tudni kell hogy én egy hangosabb fajta ember vagyok ő meg halk fajta. De amióta én így kitűnok a tömegből, ő is próbálkozik. Ezekkel nem is lenne baj, ha nem pontosan ugyanazt csinálna, és ha nem úgy adna másoknak elő mintha egyedi lenne a személyisége/kinézete.
2022. dec. 25. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Felnéz rád, példa vagy neki. Tenlehetsz az erősebb személyiség, ő meg követő típus.
2022. dec. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
Hát, mert neki nincs saját egyénisége, véleménye, kreativitása. Irritáló, ha lenyúlják az ember egyéniségét! Ha ez a legjobb barátnőd, akkor milyen a legrosszabb?
2022. dec. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

egyrészt mindenki ezt csinálja valamilyen mértékben. nézz meg az utcán baráti társaságokat sacc ugyanúgy öltöznek. ez valami automatikus emberi dolog, hogy észre se vesszük és másoljuk azokat, akiket kedvelünk, átveszünk dolgokat. hiperkarmában is van az, hogy "eltanultam az összes dumád".


de ugyanakkor meg zavaró lehet, ha túl tolja.


szerintem kicsit elveszett lehet és nincs sok önbizalma. Szóval ha kedveled, akkor segíts neki. Erősítsd az önbizalmát, hogy merjen kísérletezni egyedül is. Mert ha másol akkor az biztonságos dolog, mert tuti nem lesz leszarozva. Ezért másolnak emberek is divatot is, meg híres embereket is (az automatikus öntudatlan másoláson túl). És ha meg egyedül kísérletezik az kockázatos, és sokszor nem sikerül jól és az ember fél ettől.


Ezt csinálhatnád úgy is, hogy együtt találtok ki valakiket, hogy mit hogy. Pl vesztek ruhát kettőt ami mindkettő jó és egyik tiéd másik övé és akkor tuti nem ugyanolyanok és meg is erősítitek egymás, hogy mindkettőtknek jó cucca lesz.


meg a legfontosabb, hogy tarts ki. ez nagyon durva másolás legtöbbeknél csak egy korszak.

2022. dec. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!