Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért utánoz engem a legjobb...

Miért utánoz engem a legjobb barátnőm? Valaki segítsen,hogy mit csináljak !

Figyelt kérdés
Ez az utánzás onnan nyilvánul meg jobban, hogy ő is azokat a zenéket hallgatja mint én ez esetben rock/metál….(Metallica, system, iron maiden,green day stb) előtte azt se tudta szerintem, hogy léteznek ilyen zenekarok!! Látom, akik együttesek nekem be vannak követve Instán azok neki is, de ez tényleg nagyon idegesítő…egyetlen egy system zenét nem tudna mondani, vagy legalább 5 Metallica zenét, de érte nagyon oda van! Plusz mégha esetleg el megyünk szórakozni, ide-oda akkor ott is utánozz! Alapvetően én egy nagy szájú ember vagyok (nyilván egyébként a tiszteletet megadom mindenkinek) de azért ha kell akkor szólok 😅 és amikor kint vagyunk akkor ő is ezt csinalja, amúgy meg egy nyálas kislány, tehát a személyiségemet is akarja! Nem tudom hogy miért van ez…de mondjuk 1 tippem lenne!! Tavaly találkoztunk egy emberrel egy szórakozóhelyen és tök kedves, vagány, jó fej gyerek volt/az! Elkezdtünk beszélgetni, nyáron találkoztunk is vele, de semmi komolyabb nem alakult ki a barátságnál és nem is fog 😎 de hogy a csaj akiről az előbb írtam biztos, hogy féltékeny, mert neki tetszik! A gyerek stílusa egyébként egyező az enyémmel….lehet hogy azért csinalja ezt a legjobb barátnőm,hogy így kerüljön a csávó hoz közelebb? Mit csináljak? Mondjam meg neki, hogy ne utánozzál már???? Válaszokat előre is köszi🤘😄
2022. nov. 6. 09:15
 1/2 anonim ***** válasza:
42%

Istenem de szánalmas volt ezt elolvasni. Mire vagy olyan nagyra magaddal?

Mikor még egy gondolat sem voltál, már hallgattak rockot / metált, ennyi erővel te is hallottad valakitől nem? Te utánzós kis majom, hogy mered hallgatni akkor?

Amúgy meg annyi eszed van hogy a barátnődnek nevezed, miközben kibeszéled. Inkább hagyd, hagy barátkozzon értelmesebb embereknél nálad.


27/F

2022. nov. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen barátnőm végül megszakadt a kapcsolat. A zene hallgatással még nem is lenne baj mert lehet te kedveltetted meg vele azokat a zenéket, legalább tudjátok közösen hallgatni.

Nekem az a volt barátnőm azt csinálta hogy ha találtam valami jó zenét és az szólt a kocsimban (mert ha mentünk valahova mindig én vittem nekem volt jogsim meg kocsim) kikereste a zenéket neten és egész nap azt az egyet nyomatta.. hát én meg ráuntam a jó kis zenéimre 2 nap után

Ja mert hogy együtt laktunk albérletben..


Ugyan olyan sminkeket vett, sokszor hasonlóan öltözött fel mint én, hasonló cuccokat vett, még mikor megvettem az iphone 11em ő is vett egy olyat

Itt már nagyon besokalltam.

2022. nov. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!