Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ugye jogosan akadtam ki? Erre...

Ugye jogosan akadtam ki? Erre mit lépnétek?

Figyelt kérdés

A minap az egyik "barátnőm" így nyilatkozott : "Nem vagyunk jóban, mert már egy ideje (egy hónapja!) nem találkoztunk!"

"Akkor leszünk újra jóban, ha majd gyakrabban találkozunk!"


Én ezen teljesen kiakadtam, hiszen önhibámon kívül nem találkoztunk ennyi ideig, amit eddig ő is megértett....


2022. dec. 28. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Ő sem a leghelyesebben fogalmazott, de te is túlreagálod. Egy barátságot nyilván nem lehet fenntartani, ha nem találkoztok.
2022. dec. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ezek után még kezdeményezzem én a talit???
2022. dec. 28. 21:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Van egy tényleg nagyon közeli,igaz barátom.Három éve lett egy párkapcsolata,ami elég érdekes....Először csak kéthetente, aztán havonta, majd háromhavonta találkoztunk, legutóbb már fél év telt el.Néha ír ezt-azt,de ha panaszkodni kell,akkor megtalál.

Meguntam ezt és most már én nem akarok találkozni,erre viszont teper.Erősen gondolkodom,milyen barátság ez...Előtte évekig,mint a testvérek,úgy voltunk...Nagyon rosszul esett nekem,mert nekem is van lelki gondom,de azon elviccelődött....

Tudom, egy társ az fontos,de azért barátságot így felhígítani...

2023. jan. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!