Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lány vagy fiú barát?

Lány vagy fiú barát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ti fiúkkal vagy lányokkal barátkoznátok? Nemet, kort és indokot is írjatok légyszi:)



2022. dec. 30. 18:44
A kérdező szavazást indított:
Fiúkkal
Lányokkal
Mindkettő
26 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Nekem mindegy, bár a lányokkal jobban kijövök, ez a tapasztalat. Már az oviban is így volt.
2022. dec. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lányokkal szívesen barátkoznék ha lenne egy is aki szóba áll velem. Így maradnak a fiúk, velük legalább lehet pár szót váltani.🤷‍♀️
2022. dec. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Srác vagyok és a csajokat preferálom. Nekem hiányzik az a srác barátokból, hogy tudjunk az érzelmeinkről beszélni. Vannak akikkel lehet, de nehéz ilyeneket találni, még nőkben a legtöbb ezt szereti.
2022. dec. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
46%

Fiú barátom van, már több mint 15 éve. Sokkal jobban elvagyok vele, mint a lányokkal. :)

30/L

2022. dec. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Inkább fiúkkal dumálok, haverkodok.

Van egy nagyon jó fiú barátom, kiskorom óta ismerem, olyan mintha az öcsém lenne. Vele mindent átbeszélhetek sminkeléstől kezdve azokig a fiúkig, akik tetszenek.

De őszintén nagyon hiányzik egy legjobb barátnő az életemből, viszont velük nehezen találok valahogy közös hangot.

16/L

2022. dec. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
44%

Nem tudok konkrét indokot, a fiúkkal mindig is jobban alakultak a barátságaim valamiért.


31/N

2022. dec. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nőkkel. Soha életemben nem volt normális férfi barátom, nőkkel viszont jobban elvagyok, jobban szórakozom, jobbakat tudok beszélgetni, és tartósabbak is a barátságaim (a legrégebbi barátnőmet általánosban ismertem meg).

Férfiakkal jóval felületesebbek a barátságaim, ritka hogy "igazi", egyenrangú, bizalommal teli lenne a kapcsolatunk. Egyetem óta nem is igazán erőltetem ezt, mert a felnőtt életemben nincs időm/energiám zsákutca kapcsolatokra.

28N

2022. dec. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%
#4 Te sem beszéltél még lánnyal életedben. 💀
2022. dec. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%

Egyértelműen lányokkal.

L

2022. dec. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
#4 Incel alert!
2022. dec. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!