Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátom egyszerűen nem bír...

A barátom egyszerűen nem bír veszíteni játékokban?!?! (Többi lent)

Figyelt kérdés

Történet a következő: a barátom egyszerűen bármikor játszunk (általában F1-el), és nyerésre állok akkor állandóan megszivat mindig. Hol visszavesz a tempóból és feltart ameddig ki nem üt vagy nem esik le a szárny, hol pedig 500m távolságról bevetődik mintha természetes lenne. És még azt mondja hogy véletlenül tart fel és ütött ki ami egy orbitális f@szság.

A másik hogy ha szar versenye van(kipörög, összetöri stb.) akkor állandóan újra akarja indítani a versenyt, én eddig egyetlenegyszer mondtam hogy indítsuk újból. Ha nem indítjuk elölről akkor behisztizik és kezdődik a roncsderbizés nála.

És ami utoljára volt: én 1. Helyeb álltam, haverom 2 szer kipörgött (1 szer sc alatt is :D) és aztán direkt lelassított hogy utolérjem és utána feltartott addig míg kiütött és letörte a szárnyamat. Legszívessebben kiütöttem volna de inkább behoztam de így is 8. Lettem szárnysérülés miatt...

A kérdés a következő: egy ilyen embernél hogyan is lehetne játszani úgy hogy nekapjon hisztit??



2022. dec. 27. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Hagyd őt nyerni, akkor

nem fog hisztizni.

2022. dec. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Én is nehezen veszítek társasjátékban. Ezért nem is terhelem vele a barátaimat. Ha nem tudok kitérni, akkor "alibizek".

Szerintem nem a barátod tudja megoldani, nem te.

2022. dec. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1-es ez akkor gebasz hogyha kipördül és lemarad, persze újra lehet indítani, csak után meg visszaél vele és utána meg állandóan ezt fogja kérni hogy indítsuk újra :(
2022. dec. 27. 20:46
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

“A barátom egyszerűen nem bír veszíteni játékokban”


Súlyos, született jellemhiba.

2022. dec. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
38%

1. Le kell ülni vele és megbeszélni! Szedd előtte össze a gondolataid és minden érvet, amit csak tudsz!

2. Nehéz dolog, de mondj nemet neki! Lehet ezzel ráébreszted, hogy baj van, másfelől neked nem lesz rossz legalább, mert ez már nem játék semmilyen oldalról nézve sem!

2022. dec. 28. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!