Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnők közt, ez valóban tilos?

Barátnők közt, ez valóban tilos?

Figyelt kérdés

A párkapcsolati rovatban volt, hogy egy kérdésnél beírták, hogy annyira jó a lány pasija, hogy a lány barátnői megjegyzéseket tesznek, hogy ha szétmentek, küld át, meg ha megunod dob ki, de hozzám,...


Szóval a barátnőnek tilos viccelődve utalni rá, hogy valóban kívánatos a pasija? Vagy ilyenkor a lány fosik, hogy rámennek a srácra a barátnői, meg mások is?


2023. jan. 4. 01:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Jézus. Én sosem hallottam még ilyet, pedig lány vagyok, és fiatal. Szerintem ez erkölcstelen és szemétség. Én sosem mondanék ilyet egy barátnőmnek, de még egy idegennek sem. Sőt inkább azt az elvet vallom, hogy barátnő pasija tabu. És ezt természetesen elvárom tőlük is.
2023. jan. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Én se hallottam, de elég gáz.
2023. jan. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Rossz ízlésre vall, sok szempontból.

Egyrészt minek akarod azt, ami a barátodé, másrészt meg ha ezzel viccelődsz, az olyan, mintha szurkolnál, hogy tönkremenjen a kapcsolatuk, harmadrészt rossz vért szül, ha valaki ténylegesen összejön a barátja exével, szóval az ilyen viccek inkább kényesek.

2023. jan. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tilos, semmi nem tiltja meg. Igaz megmutatod vele hogy alja barát és ember vagy, miközben még viccesnek se vicces, de miért ne mondhatnád.
2023. jan. 4. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ízléstelen és szánalmas kvázi annak drukkolni, hogy véget érjen egy barátom (jelenleg) boldog párkapcsolata. Ez azt jelenti, hogy a saját nemiszervem előbbrevaló, mint az ő személye. És egyébként is, mennyire kell pszichopata állatnak lenni ahhoz, hogy gond nélkül elviseld, ahogy életed volt szerelme a közeledben marad és te végignézed, ahogy mást szeret és mást kúrogat?


Ne vicceljünk már, ez sehogy sem oké. Normális érzelmi világú embernek ez egyik oldalról sem fér bele.

2023. jan. 4. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Barátnő? Ezt honnan szedted? Az ilyen csak egy gyökér lehet.
2023. jan. 4. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%

Nekem volt olyan bnom (jo no nagyon es en is) ,h megunta a pasijat (nagyon jo pasit kepzdlj el es meg kedves is) ,aki nagyon odavolt erte. Illetve nem tudta elviselni vele aszexet a meret problemak miatt.


Igy talalkozott velem pont a bnom es felajanlotta nekem a pasit,h hozott kis ajandekot. 😂😂 Vigyem,mert neki nem kell. A meret szitut csak a fiutol tudtam meg. :D


A pasitol csak elzarkozott,de nem mondta meg neki,h nem kell .



Mi 5 orakat szexeltunk a bnom pasijaval.( Igen akkor meg talalkozgattak,de en a bnom felajanlasara kezdtem ki a fiuval :D )elkepesztoen jo volt. :D


A bnommel elotte js meg utana is nagyon kozeli ,szoros bnok voltunk. Amolyan legjobb bno. Mindent megtettunk egymasert.

En is siman felajanlottam volna barmelyik exem,ha megtetszik neki.


Soha irigyseg es feltekenyseg nem volt koztunk.



N

2023. jan. 4. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Intő jel, hogy aki ilyennel viccelődik, az nem barátnő.

Valakinek nem a barátnője, hanem a lánytesója mondta: "ha elválnátok, nekem nagyon megfelelne a férjed" -> ez is intő jel...

2023. jan. 4. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha viccelődik az féligazság. Vigyáznék.
2023. jan. 4. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nem barátnő és nem szabad benne se megbízni se szívességet kérni tőle, aki ilyet mond, az életedre irigy. Feltételezni nem szép dolog, de esetleg az ilyen képes lehet tevőlegesen is áskálódni, hogy bekövetkezzen amit szeretne. Nem biztos hogy mindenki képes rá de az ilyen mondatok meg kell hogy szólaltassák a "képzeletbeli vészcsengőt".
2023. jan. 4. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!