Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőm terhes, és...

Legjobb barátnőm terhes, és azóta csak arról beszél, olyan szinten, hogy kikértem a véleményét egy okosórával kapcsolatba, és az volt a válasza, hogy a gyerekének nem venne. Nagyon unom, hogy minden témát arra kanyarít ki. Mit lehet tenni ez esetben?

Figyelt kérdés

#terhes #Más témája sincs
2023. jan. 10. 16:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Építsd le.
2023. jan. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%

Ha valóban barátok vagytok, akkor egy ésszerű ideig azért illene eltűrnöd a jelen állapotot, hiszen számára hatalmas élményt és újdonságot jelent, hogy édesanyává vált. Tekints a dolgokra egy kicsit az ő szemszögéből is.


Ha viszont már tényleg óriási túlzásokba esik, vagy végképp nem bírod már kezelni a helyzetet, akkor kerüld el őt addig, amég feloszlik a "lila köd", és visszatér a mindennapok valóságába.

2023. jan. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Lesz ez még rosszabb is. Még most építsd le mert kiszívja az utolsó ép agysejted is.
2023. jan. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
#2 nekem egyik terhes barátnőm se lett egy önző pcsa, aki csak magáról/babáról beszélne és figyelmen kívül hagyná azt, hogy engem nem érdekel 0/24-ben ez a téma.
2023. jan. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem feltétlenül kell ehhez önzőnek lenni... Gyakorlatilag egy módosult tudatállapotban van, rajta ez így jön ki.
2023. jan. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
#5 persze, erre is lehet fogni, de akkor is fárasztó és idegesítő.
2023. jan. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Próbáltál beszélni vele erről, vagy csak idejöttél megerősítésért, hogy ideje megszakítani vele minden kapcsolatot?
2023. jan. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Mennyi ideje tart ez?

Ha úgy érzed, érdemes a kapcsolatot megmenteni, több lehetőséged is van. Lehetsz türelmes, hátha idővel normálisabb lesz, próbálhatsz neki jeleket adni, pl. a fenti esetben is mondhattad volna, hogy De most nem ez volt a kérdés/Ez nem a babáról szól stb. Vagy pedig beszélhetsz vele, hogy hiányoznak a régi beszélgetések.

Vagy leépíted valóban.

Vannak gyerekeim, és a legjobb barátomnak is, de elég durva szerintem, hogy egy óráról is a gyereke jut eszébe, és ilyen idióta választ tud adni.

2023. jan. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

2-es nem tettem volna fel a kérdést, ha nem ment volna át a dolog fárasztoba.


Kedves barátnőm, aki baromira megváltozott. Csak erről beszél. Nem megbántani akarom, csak valahogy rá világítani arra, hogy gáz ennyire túl reagálni. Hozzá teszem, eddig őt is zavarták, azok a nők, akik átmentek ilyen fárasztó viselkedésbe.

2023. jan. 10. 19:59
 10/11 anonim ***** válasza:
88%
Beszélj vele öszintén erről!
2023. jan. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!