Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy érint benneteket ha...

Hogy érint benneteket ha gondotok van és a baràtotok sablonos vàlaszokat ír?

Figyelt kérdés
Pl.Megesik.Minden kialakul.Jó lesz minden.Előfordul.Megértem.
2023. jan. 15. 20:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
sehogy mert nincsenek barátaim
2023. jan. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Kb leszarja hogy min mész keresztül és hogy mit érzel.Az ilyen nem barát szerintem.Csak ismerős
2023. jan. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

Kicsit nehezen. Érdemes konkrét segélykiáltásokat megfogalmazni panaszkodás helyett.


"Szeretném, ha beszélgetnénk egy jót, szükségem van a támogatásodra." "Komolyan szarul vagyok, igyuk le magunkat." Ilyesmik. A barátság alapja az őszinteség, nekem beválik. Pont most van egy szar mélypontom, és az igaz barátok azonnal segítenek. Ahogy én is, amikor nekik kellek. Kevesen vannak, de életmentő tud lenni.

2023. jan. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem csak el kell fogadni, hogy a bajaink azok a saját bajaink, saját problémáink. Néha jó kiadni magunkból, de alapvetően nekünk kell megoldani őket és legtöbb esetben tök felesleges velük másokat terhelni mert nekik is megvannak a gondjaik.
2023. jan. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Egyrészt én nem zúdítom rá a problémáim tömkelegét másokra, mert senkit sem érdekel, ha valaki mindig mindenen rinyál és nyilván nem is tud mást reagálni rá a barát, mint amiket felsoroltál. Még az is lehet, hogy te fújod fel a problémáidat, neki meg sokkal nagyobb baja van, csak nem beszél róla. Másrészt a baráti kapcsolat nem felszínes kéne, hogy legyen, tehát mindketten hibásak vagytok, ha ennyire akadozva megy a kommunikáció kettőtök közt.
2023. jan. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Két barátom van. Bármelyiküket felhívnám akár éjjel kettőkor, hogy lerobbantam valahol a térkép alsó széle közepén, akkor indulnának értem. Ahogy fordított esetben én is.

Igazi barátokról beszélek természetesen, nem jó ismerősökről, vagy olyanokról, akikkel már kétszer is köszöntünk egymásnak a postán.

2023. jan. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mi a gond. Egyik barátnőm néha olyan dolgokról panaszkodik, amiket én nem érzek gondnak (pl nem lett jó rá a ruha, amit rendelt és vissza kell küldenie, vagy hogy rendelne ruhát, de nincs pénze rá (mert már más baromságokra elköltötte) vagy hogy túl nagy a szemüveg, amit csináltatott és másikat kellett volna választania...). Ezekre én is csak sablonválaszt tudok írni. De ha tényleg gond van, akkor egyből máshogy állok hozzá és szerencsére az én barátnőim is úgy reagálnak, ahogy "kell".
2023. jan. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul nem is érdekli csak le akar koptatni.
2023. jan. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Van az a pont is mikor valaki már annyit panaszkodik hogy nem lehet elviselni. Amit már ezerszer átrágtak és hiába mondja el ezredszerre ha ő nem változtat, te nem tudsz.

Szerintem ezek nem annyira rossz válaszok amiket ír. Az is kérdés te mit írsz. Lehet csipri csupri ügy. Vagy ezerszer lerágott csont.

2023. jan. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"Bármelyiküket felhívnám akár éjjel kettőkor, hogy lerobbantam"


Hát pont ez a lényeg, attól, hogy valaki nem feltétlenül tud tanácsot adni, vagy csak simán nem akarja a vállunkat veregetni attól még lehet olyan barát, aki az éjszaka közepén is elindul értünk.

2023. jan. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!