Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miből érzitek aztha egy baràt...

Miből érzitek aztha egy baràt leràz benneteket?

Figyelt kérdés
2022. júl. 12. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pl ja furcsán viselkedik a közeledben és ha mondjuk elmennétek valahova folyton azt mondja hogy nem ér rá.
2022. júl. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Arra is ertheto ha kimegyunk valahova a varosba es azt mondja kilenckor,hogy mehetunk hogy elerd a buszt kozben meg van egy oraval kesobb is autobuszom?
2022. júl. 12. 20:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Pl.: nem ír rád, nem válaszol rögtön, röviden és tömören válaszol.

Vagy ha személyesen találkozol vele, akkor olyan titokzatosan viselkedik, próbál minél hamarabb lerázni, kitalál kifogásokat, amivel megtud győzni, hogy el kell mennie. Vagy mindig azt mondja, hogy nem ér rá, majd máskor. Kerülget téged, stb.

2022. júl. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2# arra nem mindig érthető. Ha nem akar későn haza érni, akkor érthető, hogy mennie kell. Én is szoktam mindig megmondani a barátaimnak, hogy mennem kell, mert megy a buszom, de később ugyanúgy találkozom velük. Semmi olyan szándék nincs, hogy le akarom rázni őket.
2022. júl. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es arra gondolok ha o kuld engem a buszra
2022. júl. 12. 20:10
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, le akar rázni téged.
2022. júl. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
4# vagyok, akkor igen.. le akar rázni téged 100%.
2022. júl. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
sajnos a buszos eset alapján igen, viszont szerintem akkor kezdj el aggódni, ha a lerázás rendszeressé kezd válni. akkor az egyszer meglehet, hogy máshol is dolga volt, vagy akármi más is közbejöhetett
2022. júl. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!