Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan legyenek lány barátaim?

Hogyan legyenek lány barátaim?

Figyelt kérdés

25 éves férfi vagyok, undorodnak tőlem a nők, valahogy taszítom őket.

25 évesen még nem csókolóztam. Tehát, na csúnya vagyok. De azért szeretnék lány barátokat, ha még kapcsolatom úgy se lehet.


Milyen viselkedést szeretnek, milyen tulajdonságokkal lehetek lány barátaim.

Olyanok akivel lehet beszélgetni, a magánéletről, világról stb...



2023. jan. 17. 10:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy ahogy a férfi barátaid is vannak. (ha vannak)


Nem értem miért kell különbséget tenni. Beszélgess velük úgy mint bárki mással.

2023. jan. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A nők (mert gonndolom, 25 évesen már nőket keresel) azért eléggé sokfélék. Van köztük olyan, akivel horoszkópról meg Szex és New Yorkról lehet beszélni, de vannak olyanok is, akik focimeccsre meg autóversenyekre járnak.


Nekem elsőként a problémám, hogy mennyire őszinte a szándékod, hogy valóban barátkozni szeretnél-e. Nem mondom, volt már olyan, hogy barátságból párkapcsolat lett, de ha barátkozni szeretnél, akkor ne a tiltott gyümölcs legyen a cél.


Egyébként ha több nővel sikerül kialakítanod kapcsolatot, akkor legalább kapsz visszajelzést a személyiségeddel kapcsolatban (ami szerintem relevánsabb probléma, mint a külsőd), de ehhez tudni kellene, milyen lehetőségeid vannak az ismerkedésre.

2023. jan. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Érdeklődésednek megfelelő Facebook csoportokat keress vagy bármit.

Közös érdeklődés jó alap lehet a barátsághoz.

Élőben is lehet esetlegesen találkozni, nem virtuális barátságra gondoltam. A közös érdeklődés jó alapot ad élőbeni találkozásokhoz.

Legyél spontán.

2023. jan. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
A "csúnya" férfiaknak miért nincs humoruk?
2023. jan. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Bakker 25 éves férfi vagy de fogalmad sincs róla hogy szerezz magadnak nőt.
2023. jan. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hány barátod van jelenleg?

Miket szoktatok csinálni a barátaiddal?

Mik a hobbijaid, mit cisnálsz szabadidőben?

2023. jan. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
AZ igazság, nincsenek barátaim egyedül vagyok. El tudok beszélgetni az emberekkel, de több már nem sikerül. Többet már nem keresnek. Próbáltam, szakkörökön ismerkedni, futni szoktam ,meg kondizni. Már koncerten , kulturális fesztiválokon ismerkedni, de nem sikerült semmi sem.
2023. jan. 17. 11:41
 8/12 anonim ***** válasza:

Én akkor a helyedben nem a lánybarátokat céloznám meg először, hanem a fiúkat.

Lányoknál ott van az, hogy "most akkor mit akar tőlem?". Ez egy dilemma a csajnál, hogy te most akkor rá akarsz nyomulni vagy mi. ha nem, akkor az sem egyértelmű mindenkinek, hgoy csak barátkozni akarsz. Nem is hiszik el feltétlen, mert hát na, a minták nem ezt szokták igazolni, ha egy férfi közeledik.:D


Férfiaknál ilyen nincs, így ha valakivel jóban leszel, akkor az sokkal magától értetődőbb, hogy baráti a kapcsolat.


Esetleg társasjátékos helyeken is próbálkozhatsz, az is jó cucc.

2023. jan. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Oké ezt a társasjátékost is megfogadom. Valahogy szerelmi kapcsolat nem jön össze, eddig egy lánynak se tetszettem (csúnya arc).
2023. jan. 17. 11:56
 10/12 anonim ***** válasza:

Először barátokat szerezz.

És őszintén így, hogy barátaid sincsenek, nehéz elhinni, hogy csak az arcoddal lenne a gond. Szociálisan rottyon vagy, ezt nem tagadhatod. Pedig a fiúbarátok nem szépség alapján haverkodnak.

2023. jan. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!