Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, hogy legyenek...

Mit csináljak, hogy legyenek barátaim az iskolába? ( 14 éves fiú)

Figyelt kérdés

Sportolok, ott sok barátom van, de az iskolába valamikor van 1-2, de valamikor nincs egy,, barátom'' se. Kérdeznek én normálisan válaszolok, kérnek tőlem valamit én odaadom. Talán irígyek rám, hogy nagyon jól teljesítek és általában nyerek? Vagy mert jobb cuccaim vannak?( Fiú barátaim nincsennek a suliban. A lányokkal kijövök)


Bocsi ha nem írtam le valamit :) köszi előre is a válaszokat



2014. szept. 27. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
lehet, hogy azért vannak csaj barátaid, mert a fiúkat szereted és a fiúktól meg kicsit tartasz... én is így vok hehe
2014. szept. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fújjj... Menny a...
2014. szept. 27. 20:51
 3/7 anonim ***** válasza:

az nem baj,ha a lányokkal jössz ki...én nekem is vannak fiú osztálytársaim,akik a lányokkal vannak inkább. Nézd a pozítív oldalát!! Ha egy kicsikét odafigyelsz a lányok nyavalygására,később hasznod is lehet belőle. Pl: ha randin vagy,kevésbé leszel ideges,és jobban átérzed a lányt:)

Remélem segítettem:) #Mercedes

2014. szept. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nyugi Dezső,majd megszokod :D
2014. szept. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Az hogy sportolsz, az nem jelent semmit. Az emberek nem szoktak irigyek lenni a tudásra, vagy a kondícióra ( ez alatt a sport eredményeket értem), az ha vannak kicsit márkásabb, vagy újabb holmijaid, az nem lehet gond, kivéve ha menőzöl vele.

Ha valaki az igaz barátod, akkor ha vissza is utasítod a kérését, az marad. Ahhoz, hogy legyenek ( még), nem kell semmit tenned a társaságukban, csak magadat adnod.

Ja és még az is segíthet, ha a facebookon bejelölöd őket, lájkolod a képeiket, később rájuk írsz, de sose nyomulj nagyon, mert ha ráakaszkodsz valakire, az észrevehető. ( úgy értem, hogyha valakivel nagyon össze akarsz barátkozni, legyen az fiú, lány )

Hidd el, sokan vannak még így, de nincs mese, meg kell oldani. Csak azt tudom még mondani, hogy kitartást, sok sikert.



13/F

2014. szept. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat :) ment a zöld like ;-)
2014. szept. 28. 17:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Próbálj közös témát találni a fiúkkal,néha-néha hallgatózz (ne feltűnően!),hogy miről beszélnek,pl.: a csajokról,foci meccsről,hétvégi bulikról,Walking deadről,meg szoktak kockulni a telójukon figyeld hogy mivel játszanak:D stb...nálunk legtöbbször ezek a témák vannak.Szurkolok neked!

13/L

XXX

2014. szept. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!