Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan legyenek lány barátaim?

Hogyan legyenek lány barátaim?

Figyelt kérdés
Budapesti lány vagyok. A szüleimmel már másodjára költöztünk el. Ennek ellenére nagyon sok barátságom ment tönkre, és szinte egy lány barátom sem maradt csak fiúk, az iskolában vannak akikkel beszélgetek, de egyikre sem lehet komolyabban számítani, segítséget szeretnék kérni mit tehetnék hogy ne csak fiú barátaim legyenek. Nem vagyok otthon ülős sok helyre járok es mindenbe benne vagyok csakhogy ne üljek otthon. Régebben sokkal több lánnyal lógtam de végül mindnek lett barátja vagy egyszerűen megromlott, nemtudom van-e még valaki hasonlo helyzetben de én már annak örülnék ha lenne valaki akivel mar beszelgetni is lehet..

2016. dec. 7. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Én barátkoznék szívesen, nekem sem sok van, De, sajnos nem lány vagyok.
2016. dec. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha úgy van fiúkkal is szívesen beszélgetek.
2016. dec. 7. 21:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha van kedved, bár nem pesti vagyok.
2016. dec. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor irj privát üzentet..
2016. dec. 7. 21:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzeted, mi négyszer költöztünk anno meddig befejeztem a sulit, nagyon rossz volt.

Majd felkerültem Bp-re, lett párom, de nagyon introvertált volt, nem akart senkivel se barátkozni, csak kettecsként mindig, ezért észrevétlenül én is azzá váltam. Végezetül nyár közepén 4 év után megcsalt és itt maradtam egyedül, távol a családtól, barátok nélkül.


Sportolni kezdtem, csatlakoztam társasjáték csoporthoz, rengeteget olvastam, munkatársakkal szerveztünk rengeteg közös programokat és azóta sikerült 3 barátot is szerezni, de sokszor annyira unalmasak így is a hétvégék, nem szeretek a 4 fal között ülni.


A legjobb tanácsom az, hogy kezdj el valamilyen hobbit, ami érdekel és előbb-utóbb fogsz hasonló érdeklődésű embereket találni :)

Ha szeretnél beszélgetni írj privátot. 24F

2016. dec. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, igazad lehet!
2016. dec. 8. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!